Základní údaje

Hangzhou Wahaha Group Co.,Ltd

Adresa:
No. 160, Qingtai Street
310009, Hangzhou
Čína
IČO:  
Telefon: +86-57186796149
Umístění:PAV A1 / 007
Veletrh: MSV

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

zavedené v roce 1987, wahaha skupina rozrostla do velké jídlo a pití corporation s nezávislou kapacitu výzkumu a vývoje, výroby a prodeje.v oblasti produkce, v současné době jsme největší nápoj společnosti doma a vedoucí nápoj společnost na světě.vybudovali jsme 80 výrobní základny a více než 180 poboček v 29 kraje a obce zatím s celkovým objemem 30 000 zaměstnanců a 40 miliard jüanů z celkových aktiv.
naše produkty zahrnují inteligentní zařízení, nápojů, mléčných výrobků, konzervy, kojenecké výživy, zdravotní péče výrobky, alkohol a léky, osm kategorií celkem.
od té doby, co před 29 lety, poháněn neustálým inovacím produktů, technologií a marketingu, drželi jsme vytrvalé tempo rychlého růstu a rozvoje.
wahaha byl uveden jako jeden z nejlepších čínských 500 podniků, čína v top 500 výrobců a čínské top 500 soukromých podniků.jsme největší a nejslibnějších nápoj společnost na čínský domácí trh.
založena v roce 2001, wahaha přesnost machinery co., ltd. je dceřinou společností skupiny a wahaha komplexní stroje společnosti zaměřené na výzkum a vývoj, projektování, výroby a instalace strojů.prošli jsme iso9001 homologačního testu.máme 500 zaměstnanců, více než polovina z nich ma nebo phd titulu, nebo střední nebo vyšší odborné tituly a je asi 100 r & d se zaměstnanci v elektromechanické research institute.
naše produkty zahrnují průmyslový robot, plíseň, jídlo stroj a dynamické zařízení, 4. kategorie a 60 výrobků celkem.máme 180 klient společnosti přes 29 provincií v číně.
elektromechanické výzkumného ústavu společnosti se zaměřuje na výzkum inteligentní nápoj výrobní linka a vybavení industrializace.budeme provádět 20 společnost projekty, každý rok se zaměřením na technologie, zlepšení a elektromechanické nové produkty.zdaleka jsme požádali o více než 100 patentů.

wahaha skupina aktivně zkoumá a vyšetřování ve směru špičkové elektromechanické produktů a chystá stavět průmyslový park na vývoji a výrobě inteligentních zařízení, včetně přesných forem, luxusní nápoj zařízení, inteligentní logistiky, zařízení průmyslové roboty a jejich klíčových komponentů pro roboty.v současnosti hledáme spolupráci zejména v technologii týkající se klíčových komponentů pro robota jako servo motors, servo jezdí, pohybové ovladače a chytrého čidla, a srdečně vítám podniků souvisejících technologií jádra s námi jednat.

Značky vystavovatele

WAHAHA

WAHAHA

www.wahaha.com.cn
  • Obor: 10.23.09 Obalové materiály a obaly, balicí stroje pro průmysl jiné

Firmy zastoupené vystavovatelem

Wahaha Precision Machinery Co., Ltd

  • Čína