Základní údaje

Commerzbank AG

Adresa:
Jugoslávská 1
120 21, Praha
Česká republika
IČO:  
Telefon:
Umístění:PAV Z / 080
Veletrh: MSV

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Commerzbank AG je vedoucí bankou s mezinárodní působností ve více než 50 zemích po celém světě.
V divizích Private Customers, Corporate Banking, Corporates & Markets a Central & Eastern Europe poskytuje svým privátním i firemním zákazníkům, jakož i institucionálním investorům rozsáhlé portfolio bankovních služeb a služeb kapitálového trhu.
Commerzbank financuje více než 30 % německého zahraničního obchodu a je nesporně vedoucí bankou na německém trhu v podnikovém financování. Její dceřiné společnosti comdirect a polská mBank jsou celosvětově nejinovativnějšími on-line bankami.
Celkem se Commerzbank stará o téměř 16 milionů privátních a 1 milion firemních zákazníků.
Commerzbank působí na českém trhu od roku 1992, kdy byla založena pobočka v Praze. V roce 1998 a 2001 byly otevřeny kanceláře v Brně a v Ostravě, v roce 2007 pak následovalo otevření kanceláře v Plzni. Desetiletí zkušeností umožnily Commerzbank získat detailní znalosti lokálního trhu se všemi jeho zákonitostmi a specifiky. Toto know-how silné německé finanční skupiny podpořené vlastní finanční expertízou nám umožňuje poskytovat služby jak německým firmám, které podnikají v České republice, tak i zahraničním firmám, které mají aktivity v Německu a v Evropě. Zároveň poskytujeme služby i tuzemským středně velkým a velkým firmám. Jsme jejich strategickým partnerem pro mezinárodní i tuzemské aktivity.

Obory vystavovatele