Základní údaje

WEICON Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Teplická 305
417 61, Bystřany
Česká republika
IČO: 04805305
Telefon: +420-417533013
Umístění:PAV V / 147
Veletrh: MSV

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

WEICON GmbH & Co. KG vyrábí své speciální produkty pro průmysl už od roku 1947. Produktovému programu našeho podniku patří speciální lepicí a těsnicí hmoty, technické spreje, montážní pasty a tuky pro všechny oblasti průmyslu – od výroby přes opravy až po údržbu. Další oblastí aktivit WEICON je vývoj a prodej odizolovacíh nástrojů WEICON TOOLS.

Centrála společnosti se nachází v Münsteru v Německu. WEICON má pobočky v Dubaji, Kanadě, Turecku, Rumunsku, Jižní Africe Singapuru České republice a je reprezentována WEICON partnery ve více než 100 zemích po celém světě.

Tím je zajištěna kompletní prodejní síť, která umožňuje prostor pro vaše dotazy. WEICON zaměstnanci Vám vypracují nejlepší možné řešení pro vaši společnost.

Naše výrobky jsou používány každý den na celém světě v řadě průmyslových odvětví a sektorech a přispívají k obchodnímu úspěchu našich zákazníků.

Každý rok jsme zastoupeni na různých národních a mezinárodních veletrzích, kde prezentujeme naše produkty a inovace. Zpětná vazba našich zákazníků na těchto akcích je důležitým faktorem pro neustálý vývoj našich produktů a služeb. Tím zajistíme, že jsme vždy "současní" s ohledem na technické i ekologické požadavky.

Pouze s odborným personálem je možné nabídnout našim zákazníkům nejlepší podporu a přesně takové služby, které potřebují. Naše vzdělávací aktivity zahrnují úzkou spolupráci s IFAM Brémy, školení zaměstanců z kanceláře a pracovníků v terénu a to jak v našem sídle, našich dceřinných společnostech, tak i četná školení v prostorách našich partnerů a zákazníků po celém světě.

Firmy zastoupené vystavovatelem

WEICON GmbH & Co KG

  • Německo