Základní údaje

SOLFOREN PLUS s.r.o.

Adresa:
Uhelná 1186/8
779 00, Olomouc
Česká republika
IČO: 05360161
Telefon: +420-603918442
+420-739202428
Adresa:
Novosady 627
768 61, Bystřice pod Hostýnem
Česká republika
Umístění:PAV A2 / 008
Veletrh: MSV

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Společnost SOLFOREN PLUS s.r.o. je specialistou na řešení náhradních zdrojů elektrické energie především v nepřetržitém, průmyslovém provozu, poháněných zemním plynem. Dieselové záložní zdroje jsou samozřejmostí, stejně jako přenosné elektrocentrály pro pracovní čety nebo domácí použití.

Disponujeme bohatými teoretickými zkušenostmi při návrhu řešení technologií a prověřenými provozními zkušenostmi, zajišťující bezporuchovost a stabilitu technologií.

Provozujeme vlastní servisní středisko a velmi dbáme na to, aby instalované stroje pracovaly, jak zákazníci předpokládají a očekávají.

Máme přímý a osobní vztah jak s dodavateli v USA a Itálii, tak se zákazníky v ČR a SR. Komunikace s výrobci je tedy účinná a rychlá. Náhradní díly a spotřební materiál odebíráme napřímo; zkracujeme tedy dodavatelský řetězec na minimum.

Naše řešení jsou připravena splnit a mnohdy již plní ekologické normy a nároky, které začnou být legislativně vymáhány až po roce 2019.

Novinkou jsou residenční záložní zdroje pro uvědomělé zákazníky, kteří chtějí být energeticky nezávislí.

Velkým favoritem jsou mobilní a stacionární osvětlovací věže, jejichž variabilita provedení, výkonů a možnosti napájení uspokojí zákaznické potřeby na míru a konkrétní projekt.

Rádi Vám poradíme také v oblasti kogenerace výroby elektřiny a tepla pro malé a střední velikosti zákazníků. Zabýváme se ekologickým řešením čištění strojní mechanizace a potlačením prašnosti na staveništích a při demolicích, těžbě…

Při naší činnosti se často potýkáme s potenciálním nebezpečím povahy elektrické, anebo také mechanické. Vydali jsme se směrem snižování rizik s větším dosahem pro obsluhu strojů, v provozech a v rámci životního prostředí a zastupujeme 100 lety osvědčeného, amerického výrobce bezpečnostních produktů pro různé aplikace. Sami využíváme několika pomůcek při servisu našich strojů a při skladování nebezpečných látek a jsme nadmíru spokojeni z ulehčení manipulace s těmito látkami. Ochrana ŽP a personálu je automatický bonus.

Neodmyslitelnou součástí naší práce je poskytování údržby a servisu našim strojům v rámci poprodejní péče o zákazníka, na kterou dbáme a věříme v její důležitost. Vám jde o to, abyste neměli s našimi stroji problémy, mohli jste se na ně spolehnout a bezvadně Vám pracovaly. Nám jde o to, abychom tento předpoklad splnili a vy byli s našimi službami spokojeni.

Servis nevztahujeme jenom na preventivní zásahy; rozšířili jsme naše portfolio služeb na kompletní servis a výměnu motorů (i zde máme přímé dodavatele), dodáváme náhradní díly nad rámec naší stávající škály strojů, nabídneme Vám spotřební materiál za bezkonkurenční ceny.

Narazili jsme také na protipožární ochranu středisek, kde provozujeme motorgenerátory, tak jsme se naučili tyto systémy revidovat a kontrolovat, jestli pracují správně a je na ně spoleh.

Certifikáty

HOCHIKI - instalace
Tedom Servis
ComAp controllers

Firmy zastoupené vystavovatelem

CGM Gruppi Elettrogeni

  • Itálie

GENERAC Power Systems and Mobile Products

  • USA

Justrite Manufacturing Co., L.L.C.

  • USA