Základní údaje

mimatic GmbH

Adresa:
Westendstr. 3
87488, Betzigau
Německo
IČO:  
Telefon: +49-831574440
Umístění:PAV V / 121
Veletrh: MSV

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Jako celosvětově působící středně velká výrobní společnost vyrábíme od roku 1974 přesné standardní a speciální CNC nástroje pro automobilový, strojírenský, letecký a dřevozpracující průmysl.

Značka mimatic® představuje nejvyšší standardy kvality a integrovaná systémová řešení v oblasti obrábění na celém světě.

Naše firemní filozofie je založena na součinnosti vysoce motivovaných zaměstnanců a vynikající úrovni inženýrství a vývoje. Díky těmto parametrům jsme schopni dokonale realizovat jakékoliv řešení podle přání zákazníka.

Obory vystavovatele

Obor: 11.06.01.01 Výstružníky

Obor: 11.06.01.29 Řezné nástroje povlakované

Kruhové a závitové frézy mimatic® nabízejí díky svému jedinečnému konstrukčnímu principu ekonomické možnosti výroby. Přesné vybrání pro O-kroužky nebo drážky pro pojistné kroužky podle podle norem DIN lze nejjednodušším způsobem vyrobit vnitřní a vnější závity s měřidly, stejně jako kruhové nebo T-drážky.

Obor: 11.06.01.31 Poháněné nástroje

Řízené a statické nástroje od mimatic Naše vrtací a frézovací jednotky vyrábíme pro nejběžnější výrobce soustruhů a revolverů v následujících provedeních: - Rovné a úhlové jednotky - Interní a/nebo externí přívod chladicí kapaliny - Nadměrné a nedostatečné podbízení - Jednovřetenové a vícevřetenové verze - Nastavitelné úhlové hlavy pro výrobu