Základní údaje

ALTEG Bohemia s.r.o.

Adresa:
Tichá 31
290 01, Poděbrady
Česká republika
IČO: 24717088
Telefon: +420-737239539
Umístění:PAV A2 / 036
Veletrh: MSV

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

ALTEG Bohemia s.r.o. je inženýrská, obchodní a servisní společnost působící v oblasti robotiky, intralogistiky a páskování.
Uvádíme na trh České republiky logistická řešení konce výrobních toků, automatické páskování a ovinování, výrobky společností Reisopack a MOVITEC. V oblasti robotiky se zaměřujeme na high-tech aplikace. Např. broušení povrchů po primárních lacích za použití senzitivní aplikace společnosti FerRobotics. Zajištění bezpečnosti pohybujících se částí strojů technologií Air Skin. A další.

Alteg Bohemia s.r.o. je také výhradním zástupcem společnosti ErgoPack Deutschland GmbH pro Českou republiku. Unikátní ergonomický systém páskování palet ErgoPack nabízí ergonomické páskování palet ve vzpřímeném postoji, bez nutnosti ohýbání se a obcházení palety. Toto je umožněno patentovým systémem vodícího řetězu, který vede pásku pod paletou a poté na druhé straně směrem nahoru, přímo do ruky obsluhy.

Značky vystavovatele

Detail značky:

ErgoPack

ErgoPack

www.ergopack.eu
  • Obor: 10.10.05.02 Páskovací zařízení

Obory vystavovatele

Obor: 10.10.05.02 Páskovací zařízení

Alteg Bohemia s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti ErgoPack Deutschland GmbH pro Českou republiku. Unikátní ergonomický systém páskování palet ErgoPack nabízí ergonomické páskování palet ve vzpřímeném postoji, bez nutnosti ohýbání se a obcházení palety. Toto je umožněno patentovým systémem vodícího řetězu, který vede pásku pod paletou a poté na druhé straně směrem nahoru, přímo do ruky obsluhy.

Obor: 10.23.03.01 Stroje pro balení do fólie

ALTEG Bohemia s.r.o. je inženýrská, obchodní a servisní společnost působící v oblasti robotiky, intralogistiky a páskování. Uvádíme na trh České republiky logistická řešení konce výrobních toků, automatické páskování a ovinování, výrobky společností Reisopack a MOVITEC.

Firmy zastoupené vystavovatelem

ErgoPack Deutschland GmbH

  • Německo