Základní údaje

EKOBAL s.r.o.

Adresa:
Vídeňská 172
252 50, Vestec
Česká republika
IČO: 49616625
Telefon: +420-234144111
Umístění:PAV A2 / 048
Veletrh: MSV

Firma vystavuje na stánku:

EQUICom s.r.o.

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Firma Ekobal s.r.o. byla založena v polovině roku 1993 a dnes patří mezi leadery na českém trhu a svým postavením patří mezi největší dodavatele obalových materiálů a výrobce balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem.
Působíme nejen v České republice, ale i na Slovensku nebo v Polsku, kde sídlí naše dceřiné společnosti – Ekobal s.r.o. a Manuli Ekobal Polsko Sp.z o.o., které navazují na tradici firmy Ekobal Česká republika. Ekobal se specializuje zejména na technologie paletizačního a skupinového balení nebo na výrobu předepnuté fólie FlexLight, ve kterých udává trend. Naše produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií a díky neustálým inovacím výrobních procesů dokážeme udržovat náskok před konkurencí.
Díky individuálnímu přístupu a kvalitnímu řízení získala společnost Ekobal v roce 2004 certifikát jakosti ISO 9001:2000 od certifikačního orgánu TÜV.

Certifikáty

ISO 9001
Etický audit SMETA
Osvědčení EKO-KOM

Značky vystavovatele

PowerFlex Stratos Quality

PowerFlex Stratos Quality

www.ekobal.cz/obalovy-material/stretch-folie
  • Obor: 10.23.03 Balicí stroje a zařízení

Obory vystavovatele

Obor: 10.23.03 Balicí stroje a zařízení

Balicí stroje a balící technika výrazně zefektivní a usnadní vaši práci. Využití najdou v potravinářském, strojírenském, papírenském, automobilovém nebo dřevařském průmyslu. Jsou ideální pro balení potravin nebo průmyslových výrobků. Balicí stroje dodáváme například do pekáren, masokombinátů, balíren nebo tiskáren. Vyberte si z naší komplexní nabídky ovinovacích, páskovacích, zalepovacích, smršťovacích strojů nebo z robotů určených k paletizaci. Obalový materiál ochrání vaše výrobky a zboží před znečištěním, prachem, poškozením při převozu a také plní estetickou funkci. Dodáváme fólie, sáčky, pásky a spony do firem z mnoha odvětví. Obalové materiály jsou vhodné pro potravinářský a nápojářský průmysl (pivovary, pekárny, masokombináty), farmaceutické společnosti, drogerie, tiskárny, balírny a další. Vyberte si z našeho širokého portfolia! Nabízíme stretch fólie, LDPE, HDPE, PVC, ochranné nebo polyolefinové fólie, vázací pásky a spony, lepicí pásky nebo papírové obaly.

Obor: 10.23.03.01 Stroje pro balení do fólie

Firmy zastoupené vystavovatelem

EKOBAL, s.r.o.

  • Slovensko