CZ

Compas automatizace, spol. s r.o.

Adresa:
Nádražní 610/26
591 01 Žďár nad Sázavou
Česká republika
IČO:
47904585
Telefon:
+420-567567230
+420-567567111
E-mail:
Umístění:
PAV G1 / 058
PAV G1 / 058A
Veletrh:
MSV
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Compas dodává technologie s roboty, průmyslovou automatizaci a výrobní IT systémy třídy MES/MOM pro „chytré“ digitální továrny ve vizi Průmysl 4.0/Industry 4.0.
Aktivity Compas v dodávkách řešení pro Digitální továrny:
- konstrukce a dodávky JUS strojů, výrobních linek s roboty a investičních celků
- průmyslová automatizace pro sériové a dávkové výrobní procesy
- komplexní digitalizace výroby, logistiky a údržby.
Odlišujeme se tím, že dokážeme výrobním podnikům dodávat integrované, plně automatizované a digitalizované výrobní celky od technologií po výrobní IT.
Jsme jedním z leaderů v oboru řešení průmyslové automatizace a automatizačním partnerem firem Beckhoff, Siemens, Stäubli. Projektujeme elektrická zařízení, programujeme řídicí systémy Simatic i Beckhoff a aplikujeme roboty Stäubli i jiných výrobců. V automatizaci patří tým našich 80 specialistů k předním v Evropě.
V oboru konstrukce a dodávek technologií nabízíme dodávky nových i úpravy stávajících JUS a zařízení s implementací robotů Fanuc, Kuka, Stäubli a dalších výrobců.
Implementujeme výrobní informační MES/MOM systém COMES a tvoříme komplexní řešení systémové integrace umožňující detailně plánovat výrobu, zlepšovat řízení výroby, jakost, interní logistiku i řídit údržbu. Dodáváme aplikace pro odvětví automotive, plastikářství, strojírenství i procesní průmysl (šaržové výroby).

Novinka: Implementace a distribuce komplexních diagnostických systémů technologií iba AG.
Posláním iba AG je přinést transparentnost do světa průmyslové výroby a energetických závodů i distribučních sití. Používáním systému iba si můžete být jisti, že vaše systémy jsou komplexně monitorovány, a tím jsou všechny jednotlivé procesy v nich zaznamenány zcela transparentně

Značky vystavovatele

iba

07.19 Inženýrské projekční služby v řídicí, automatizační a regulační technice

Firmy zastoupené vystavovatelem

iba AG

Německo