Základní údaje

Fakulta dopravní ČVUT v Praze

Adresa:
Konviktská 20
110 00, Praha 1
Česká republika
IČO:  
Telefon: +420-224357280
Umístění:PAV V / 009

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Fakulta dopravní je jednou z osmi fakult Českého vysokého učení technického v Praze. Jejím posláním je výchova absolventů, vědecká, výzkumná a projektová činnost v oblasti dopravy, telematiky a telekomunikací s ohledem na potřeby trhu a s akcentem na moderní technologie, inteligentní dopravní systémy, ekonomické analýzy, vztah dopravy a životního prostředí, energetiku, aj.

Produkty vystavovatele

Detail produktu:

Studentský závodní motocykl

Studentský závodní motocykl

CTU Lions je motocyklový závodní tým z Fakulty dopravní ČVUT v Praze. Zabýváme se vývojem a stavbou silničních závodních motocyklů rámcově v kategorii Moto3 v mezinárodní soutěži Motostudent, v posledních letech hlavně elektrických. V červenci 2021 jsme se s novým motocyklem CTU Lions EVO 2.0 Electric dosáhli na 12. místo ve finálním eventu Motostudent 2019/2021 na španělském okruhu Motorland Aragón v konkurenci celkem 45 týmů z celého světa. V ČR jsme zatím jediný tým v soutěži.

První závodní a benzínovou motorku jsme na Fakultě dopravní ČVUT postavili v roce 2015, od té doby se tým trochu zvětšil a začal vyvíjet i motocykly s elektrickým pohonem. Naši práci rok od roku profesionalizujeme, ale pořád jsme skupina studentů, která to všechno dělá pro zábavu. Přijďte se podívat na naše stroje, stojí za to. Na stánku se navíc můžete setkat s našimi konstruktéry, mechaniky a závodníky. Informace o našich strojích naleznete i na webových stránkách a sociálních sítích.

Linky:

http://www.ctulions.cz

https://www.facebook.com/CTULions/

https://www.instagram.com/ctu.lions/