CZ

PSí HUBÍK s.r.o.

Adresa:
Dolní, 23
763 62 Tlumačov
Česká republika
IČO:
27751414
Telefon:
+420-577119585
+420-577119587
E-mail:
WWW:
Umístění:
PAV V / 018
Veletrh:
MOTOVÍKEND
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

JSME PSÍ HUBÍK, ČESKÝ VÝROBCE MOTOOBLEČENÍ
Specializujeme se na oblečení pro motorkáře již od roku 1990. Od počátku jdeme cestou vlastní výroby a intenzivního vývoje, který se silně opírá o zkušenosti ze závodních tratí. Naše kombinézy a oblečení můžete vidět na jezdcích Mistrovství světa GP, SBK, Supermoto, Rally DAKAR, nebo dobrodružných cestovatelů.

Produkty vystavovatele

AIRBAGOVÁ VESTA TECH-AIR®5

Airbagová vesta TECH-AIR®5 je samostatně řešená vesta se zabudovaným airbagovým systémem. Určena zejména pro jízdu na motocyklu v provozu. Unikátní systém nejvyšší možné ochrany vyvinutý firmou ALPINESTARS. Softwarově řízený. Neomezuje v pohybu. Superrychlé plnění. Pracuje díky akcelerometrům a gyroskopům, nepotřebuje připojení na GPS. Uživatelsky velmi snadná obsluha. Po velmi rychlé aktivaci vak zpevní celou horní část těla, klíční kosti, ramena, hrudník, žebra a záda. Airbagová vesta TECH-AIR®5 lze použít pod jakoukoliv motocyklovou bundu, obsahující pružné části, které při iniciaci airbagu umožní požadované rozpětí nebo s volností + 4 cm přes obvod hrudníku.

06.02.07 Airbagy pro motocyklisty

Kevlarová košile na motorku VASTO

Bundo-košile na motorku. Exponovaná místa jsou zesílena kevlarovým polyamidem a chrániči z viskózně elastické pěny s vysokými absorpčními hodnotami rázové energie. Střih SLIM rozpínací košile. Ideální použití pro městský styl ježdění. Doplňuje oblibu kevlarových jeansů. Chrániče lze jednoduše vyjmout, tím se rozšiřuje využitelnost i na běžné denní aktivity.

06.02.01 Svrchní ošacení - bundy, kalhoty, kombinézy

Klokaní závodní rukavice RACE

První závodní rukavice šité v České republice. Cílem bylo vyrobit rukavice s vlastní značkou PSí, které budou pohodlné, ale zároveň stejně bezpečné jako jsou naše závodní kombinézy. Výsledkem jsou rukavice z 15 různých materiálů, jejichž základní surovinou je klokaní kůže. Skládají se ze 132 jednotlivých dílků, které v celku tvoří dokonalou souhru a ochranu vašich rukou. Jsou určeny především pro profesionální závodníky, ale užitečné budou i běžnému motorkáři z ulice. Počítat musíte s počátečním nepohodlím, které je nezbytné pro dotvarování rukavic na vaše ruce. Brzy budete odměněni 100% komfortem a 100% ochranou. Rukavice jsou dodávány v praktickém obalu, který zaručí, že je najdete vždy pohromadě.

06.02.03 Rukavice, boty pro motocyklisty

Obory vystavovatele

Obor: 06.02.01

Svrchní ošacení - bundy, kalhoty, kombinézy

Vlastní výrobní závod nám umožňuje vyhovět individuálním přáním našich zákazníků. Pro naši specializaci zakázkového šití motooděvů zaměstnáváme tým odborníků, který řídí jednotlivá pracoviště a dohlíží na preciznost zpracování. Denně výrobou prochází desítky zakázek pro jednotlivce, kteří si vybrali vlastní design či výbavu a v neposlední řadě je jim motooblečení šité přímo na míru.

Obor: 06.02.03

Rukavice, boty pro motocyklisty

První závodní rukavice šité v České republice. Cílem bylo vyrobit rukavice s vlastní značkou PSí, které budou pohodlné, ale zároveň stejně bezpečné jako jsou naše závodní kombinézy.

Obor: 06.02.07

Airbagy pro motocyklisty

PSí HUBÍK s.r.o. je od roku 2018 oficiálním certifikovaným partnerem pro implementaci airbagových systémů TECH-AIR® firmy Alpinestars do výrobků značky PSí®. Je prvním servisním střediskem na airbagové systémy v České republice. Servis svým zákazníkům zajistí do pouhých 10 pracovních dnů!