Základní údaje

PSí HUBÍK s.r.o.

Adresa:
Dolní, 23
763 62, Tlumačov
Česká republika
IČO: 27751414
Telefon: +420-577119585
+420-577119587
WWW: www.psi.eu
Umístění:PAV V / 018

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

JSME PSÍ HUBÍK, ČESKÝ VÝROBCE MOTOOBLEČENÍ
Specializujeme se na oblečení pro motorkáře již od roku 1990. Od počátku jdeme cestou vlastní výroby a intenzivního vývoje, který se silně opírá o zkušenosti ze závodních tratí. Naše kombinézy a oblečení můžete vidět na jezdcích Mistrovství světa GP, SBK, Supermoto, Rally DAKAR, nebo dobrodružných cestovatelů.

Produkty vystavovatele

Detail produktu:

AIRBAGOVÁ VESTA TECH-AIR®5

AIRBAGOVÁ VESTA TECH-AIR®5

Airbagová vesta TECH-AIR®5 je samostatně řešená vesta se zabudovaným airbagovým systémem. Určena zejména pro jízdu na motocyklu v provozu. Unikátní systém nejvyšší možné ochrany vyvinutý firmou ALPINESTARS. Softwarově řízený. Neomezuje v pohybu. Superrychlé plnění. Pracuje díky akcelerometrům a gyroskopům, nepotřebuje připojení na GPS. Uživatelsky velmi snadná obsluha. Po velmi rychlé aktivaci vak zpevní celou horní část těla, klíční kosti, ramena, hrudník, žebra a záda. Airbagová vesta TECH-AIR®5 lze použít pod jakoukoliv motocyklovou bundu, obsahující pružné části, které při iniciaci airbagu umožní požadované rozpětí nebo s volností + 4 cm přes obvod hrudníku.

Ostatní produkty vystavovatele:

Kevlarová košile na motorku VASTO

Kevlarová košile na motorku VASTO

Bundo-košile na motorku. Exponovaná místa jsou zesílena kevlarovým polyamidem a chrániči z viskózně elastické pěny s vysokými absorpčními hodnotami rázové energie. Střih SLIM rozpínací košile. Ideální použití pro městský styl ježdění. Doplňuje oblibu kevlarových jeansů. Chrániče lze jednoduše vyjmout, tím se rozšiřuje využitelnost i na běžné denní aktivity.

Klokaní závodní rukavice RACE

Klokaní závodní rukavice RACE

První závodní rukavice šité v České republice. Cílem bylo vyrobit rukavice s vlastní značkou PSí, které budou pohodlné, ale zároveň stejně bezpečné jako jsou naše závodní kombinézy. Výsledkem jsou rukavice z 15 různých materiálů, jejichž základní surovinou je klokaní kůže. Skládají se ze 132 jednotlivých dílků, které v celku tvoří dokonalou souhru a ochranu vašich rukou. Jsou určeny především pro profesionální závodníky, ale užitečné budou i běžnému motorkáři z ulice. Počítat musíte s počátečním nepohodlím, které je nezbytné pro dotvarování rukavic na vaše ruce. Brzy budete odměněni 100% komfortem a 100% ochranou. Rukavice jsou dodávány v praktickém obalu, který zaručí, že je najdete vždy pohromadě.

Obory vystavovatele

Obor: 06.02.01 Svrchní ošacení - bundy, kalhoty, kombinézy

Vlastní výrobní závod nám umožňuje vyhovět individuálním přáním našich zákazníků. Pro naši specializaci zakázkového šití motooděvů zaměstnáváme tým odborníků, který řídí jednotlivá pracoviště a dohlíží na preciznost zpracování. Denně výrobou prochází desítky zakázek pro jednotlivce, kteří si vybrali vlastní design či výbavu a v neposlední řadě je jim motooblečení šité přímo na míru.

Obor: 06.02.03 Rukavice, boty pro motocyklisty

První závodní rukavice šité v České republice. Cílem bylo vyrobit rukavice s vlastní značkou PSí, které budou pohodlné, ale zároveň stejně bezpečné jako jsou naše závodní kombinézy.

Obor: 06.02.07 Airbagy pro motocyklisty

PSí HUBÍK s.r.o. je od roku 2018 oficiálním certifikovaným partnerem pro implementaci airbagových systémů TECH-AIR® firmy Alpinestars do výrobků značky PSí®. Je prvním servisním střediskem na airbagové systémy v České republice. Servis svým zákazníkům zajistí do pouhých 10 pracovních dnů!