Základní údaje

Scooters a.s. - skútry Peugeot

Adresa:
U Vlečky 655
664 42, Modřice
Česká republika
IČO: 26241196
Telefon: +420-547218218
Umístění:PAV P / 022

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Výhradní importér značek Peugeot Motocylces, Lindstrands, Halvarssons a Mallosi.

Produkty vystavovatele

Peugeot Django 125i

Peugeot Django 125i

Dvoubarevné provedení modelu Django zaujme tím pravým nádechem retra! Modelový rok 2020 přináší zbrusu nový přední gril s ostřeji řezanými liniemi a kompletní LED osvětlení.

Vše ostatní je při starém - líbivý retro design doplňují moderní prvky jako motor s elektronickým vstřikováním paliva, pokročilý brzdný systém ABS, digitální informační panel, nechybí 12V zásuvka pro nabíjení vašeho smartphonu nebo uzamykatelné úložné prostory pod sedlem a ve středovém panelu. Po praktické stránce dále oceníte rovnou podlahu pro převoz větších nákladů nebo praktický háček pro zavěšení tašek.

Peugeot Kisbee 50i

Peugeot Kisbee 50i

Model Kisbee je stálicí nabídky Peugoetu. Své zákazníky oslovuje především uhlazeným designem s důrazem na kvalitu zpracování. S možností řídít od 15 let je Kisbee ideální volbou pro začínající skútristy a skútristky. Svými kompatními rozměry potěší také majitele kravanů - lehké Kisbee se vejde všude!

V roce 2019 se na scénu vrací dvoutatní motory. Nově vyvinutý 50 ccm 2T agregát s přímým vstřikováním se může pochlubit výkonem 3,4 kW, což je v této kubatuře bezkonkureční hodnota. Pro zákazníky hledající tichý chod a nízkou spotřebu je tu 4T verze s výkonem 2,7 kW.

Peugeot Metropolis 400i

Peugeot Metropolis 400i

Verze Allure nabízí vysoké čiré přední plexi, lesklé lakování a plnou nálož technických vychytávek. Mezi nimi bezklíčkové zapalování, systém monitorování tlaku v pneumatikách TPMS, denní LED svícení, nastavitelný systém kontroly trakce TCS, automatické rozblikání výstražných světel při prudkém brzdění, funkci samostatného stání díky elektronické aretaci předních kol, elektronickou parkovací brzdu nebo přehledný infotainment palubního počítače.

Metropolis boduje také svojí praktičností, nabízí velkorysý výčet úložných prostorů a díky vysokému plexi také zvýšenou ochranu proti větru.

Peugeot Pulsion 125i RS

Peugeot Pulsion 125i RS

Novinka roku 2019 nabízí technologiemi nabitý skútr se sportovním designem a hbitostí daleko menšího stroje. Velký důraz je kladen na design, kvalitu zpracování, bezpečnost a futuristický uživatelský zážitek. Podrobnosti najdete v detailním popisu.

Provedení RS má stejně jako Allure plnohodnotný systém i-Connect včetně propojitelnost s telefonem a GPS navigace Here Wego. Navíc přidává dvoubarevné provedení, nízký zatmavený větrný štít a sportovní RS doplňky. Další prvky výbavy jsou výkonný kapalinou chlazený motor Peugeot PowerMotion 125i, pokročilý brzdný systém ABS v kombinaci s SBC s automatickým rozsvícením výstražných světel při prudkém brzdění, kompletní LED osvětlení s denním svícením, bezklíčové zapalování s funkcí Find Me, nastavitelný větrný štít a již zmíněný plně digitální palubní systém i-Connect s barevným 5 palcovým TFT displejem.

Peugeot Speedfight 4 125i

Peugeot Speedfight 4 125i

Speedfight je jeden z nejživějších sportovních skútrů na trhu, navíc s dlouholetou tradicí, během které si stihnul vybudovat pověst spolehlivého a dobře zpracovaného stroje. Se svojí nízkou hmotností a vysokým výkonem s optimálním naladěním jeho průběhu slibuje pružné zrychlení, což oceníte hlavně v rušném městském provozu. Na semaforech tak necháte všechna auta hravě za sebou! K výborným jízdním vlastnostem přispívá také skvěle naladěný podvozek a pro cesty do neznáma se bude hodit integrovaná příprava pro držák mobilního telefonu nebo GPS navigace RAM Mounts.

Peugeot Streetzone 50i 2T

Peugeot Streetzone 50i 2T

Model Streetzone sdílí techniku s padesátkou Kisbee, ovšem svým designem a zpracováním míří především na sportovněji založené zákazníky. V roce 2020 se nabízí pouze s novým dvoutaktním motorem s výkonem 3,4 kW, což z něj dělá nejvýkonnější padesátku na trhu. Standardně dodáváme Streetzone s koly o průměru 12" palců, na objednání je možné dodat i verzi s bachratými 10" palcovými koly.

Peugeot Tweet 125i

Peugeot Tweet 125i

Tweet je jasnou volbou pro zákazníky hledající značkový, nenáročný skútr. Jeho poměr ceny a užitné hodnoty je prvotřídní!

Mezi hlavní benefity modelu Tweet patří bezesporu velká kola, nenáročná údržba, praktičnost a především spolehlivý provoz. Svému uživateli nabízí komfortní podvozek, lineárně naladěný motor, plochou podlahu s háčkem na zavěšení tašky, úložný prostor pod sedlem s možností otevření z řídítek bez nutnosti vypínat motor nebo uzamykatelnou přihrádku pod řídítky.

Značky vystavovatele

Malossi

www.emalossi.cz
  • Obor: 01 Motocykly, skútry (vozidla kategorie L) včetně elektromotocyklů
HALVARSSONS

HALVARSSONS

www.jofama.cz
  • Obor: 06.02.01 Svrchní ošacení - bundy, kalhoty, kombinézy
LINDSTRANDS

LINDSTRANDS

www.jofama.cz
  • Obor: 06.02.01 Svrchní ošacení - bundy, kalhoty, kombinézy
Peugeot Motocycles

Peugeot Motocycles

www.peugeot-motocycles.cz
  • Obor: 01 Motocykly, skútry (vozidla kategorie L) včetně elektromotocyklů