Základní údaje

eco Gear s.r.o.

Adresa:
K Žižkovu 282/9
190 00, Praha 9
Česká republika
IČO: 07054777
Telefon: +420-603587067
Umístění:PAV 2 / 238

Umístění v areálu výstavište

Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Specialista na dvoukolovou elektromobilitu.

Produkty vystavovatele

Super SOCO CUx

Super SOCO CUx

Lehký, elektrický dvoumístný skůtr výkonnostně odpovídající 50ccm s vyjímatelnou kufříkovou baterií. Dojezdem až 100Km a možnost nabíjet kdekoliv.

Skůtr je velice snadno ovladetelný díky velice nízké hmotností a je vybaven řadou moderních technologií jako, Full LED světlomety, alarm, nabíjecí USB konektor nebo ůčinné regenerativní brždění motorem.

Super SOCO TC

Super SOCO TC

Lehká, elektrická dvoumístná motorka vzhledově stylizovaná do padesátých let výkonnostně odpovídající 50ccm s vyjímatelnou kufříkovou baterií. Dojezdem až 160Km při použití dvou baterií v boxu a možnost nabíjet kdekoliv.

Mototcykl se velice snadno ovládá a je vybaven řadou moderních technologií jako brzdným systémem EBC, Full LED světlomety nebo alarm.

Super SOCO TC Max

Super SOCO TC Max

Novinka pro rok 2019, lehká elektrická motorka vzhledově stylizovaná do 50 tých let, se středovým motorem a řemenovým převodem. Vyjímatelnou kufříkovou baterií, větší maximální rychlostí (100Km/h) a dojezdem až 140Km. Motorka výkonově odpovída standardním 125ccm motocyklům.

Mototcykl se velice snadno ovládá a je vybaven řadou moderních technologií jako brzdným systémem EBC, Full LED světlomety nebo alarm. Na českém trhu bude k dostání pouze luxusnější provdení na drátěných kolech.

Super SOCO TS

Super SOCO TS

Lehká, elektrická dvoumístná motorka moderního designu oceněného IF Design Award, výkonnostně odpovídající 50ccm s vyjímatelnou kufříkovou baterií. Dojezdem až 160Km při použití dvou baterií v boxu a možnost nabíjet kdekoliv.

Mototcykl se velice snadno ovládá a je vybaven řadou moderních technologií jako Full LED světlomety nebo alarm.

Značky vystavovatele

Super SOCO

Super SOCO

  • Obor: 01 Motocykly, skútry (vozidla kategorie L) včetně elektromotocyklů
Vmoto

Vmoto

  • Obor: 01 Motocykly, skútry (vozidla kategorie L) včetně elektromotocyklů