Základní údaje

Arkus & Romet Group Sp. z o.o.

Adresa:
Podgrodzie, 32c
39-200, Dębica
Polsko
IČO:  
Telefon: +48-146848100
+48-146848129
Umístění:PAV 4 / 406

Umístění v areálu výstavište

Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

BAJAJ
Motocykly Dominar a Pulsar již získaly řadu fanoušků po celém Polsku. Není divu, že moderní design je doplněn pokročilými technologiemi a rozumnými cenami. Nabídka třetího největšího výrobce motocyklů na světě koncernu Bajaj zahrnuje modely Pulsar (NS125, NS200 a RS200) a Dominar 400. Nabídka je doplněna čtyřkolovým vozidlem pro městské služby Qute. www.bajaj.pl.

ROMET
Kolekce polské značky Romet zahrnuje vozidla pro každého automobilového fanouška. Osvědčené a uznávané modely, jako je čistokrevný cruiser RCR 125 nebo CRS 125, který má terénní zápal, stejně jako renomovaná řada motorových vozidel Pony, byly doplněny novými aktualizacemi pro sezónu 2019. Patří mezi ně moderní a bohatě vybavený skútr 727 S a aktualizovaný univerzální moped ZXT 50. Plná nabídka na www.romet.pl.

Produkty vystavovatele

Dominar 400

Dominar 400

Sáhněte po životním dobrodružství. Cestujte po světě, zachyťte fascinující trasy a nezapomenutelné zážitky s pomocí unikátního Sports-Tourer. Vstupte do světa plného dobrodružství, potěšení z cestování a vzrušení sportovních emocí. To vše a ještě více Vám poskytne Dominar D400 - motocykl se sportovním nádechem, kombinovaný s turistickým charakterem. Dynamicky překonané zatáčky nebo zrychlení, které poskytuje velké vzrušení, stejně jako pohodlí bezpečného řízení i na dlouhé vzdálenosti - to vše zajistí tento motocykl. Jdete do toho

Pony Mini 50

Pony Mini 50

Pony Mini 50 to je rozhodně nejzajímavější a nejstylovější malý motocykl na polském trhu. Klasické tvary, připomínající retro jednostopá vozidla, jsou zde zdařile spojeny s technologií, která umožňuje splnění nejnovějších homologačních norem. Toto vozidlo je však sympatické nejen svým vzhledem. Stačí si na ně sednout a rozjet se, aby Vás úsměv neopouštěl ani na chvíli. Přes nepříliš velké rozměry je tento malý motocykl skutečně velmi pohodlný. Zajišťuje to dobře vycpaný sedák, nízko umístěné opěrky nohou a nastavitelná řídítka, která lze zcela poskládat. Poslední uvedená funkce umožňuje Pony Mini velmi snadno dopravovat na větší vzdálenosti. Tento stroj je opravdu nesrovnatelně šikovný, jednoduše se obsluhuje a má nadčasový dizajn, což jsou charakteristické vlastnosti pro výborného nástupce kultovních mopedů.

Pulsar NS125

Pulsar NS125

Pokud začínáte své dobrodružství s motocykly a máte rádi univerzální stroje se sportovním nádechem, nic lepšího nenajdete - Pulsar 125 je vozidlo plné charakteru, které bylo vytvořeno tak, aby splňovalo očekávání nejen začínajících motocyklistů. Jedná se o první motocykl na světě ve třídě 125 s 4-ventilovým motorem DTSi, který poskytuje nejlepší zážitky a nerušené potěšení z jízdy. Díky pokročilým technologickým řešením dosahuje motor bez problémů vyšší rychlost otáček bez nejmenšího přetížení. Technologické postupy umožnily dosáhnout poměru výkonu k hmotnosti, kterého konkurence dosahuje pouze ve vyšších kapacitních třídách. Pulsar 125 udržuje svou účinnost spalování, kterou je známá třída motocyklů 125 cm3. Vstupte do světa motocyklového dobrodružství s Pulsarem 125 a s ním nechte konkurenci daleko za sebou.

Značky vystavovatele

BAJAJ

BAJAJ

https://www.bajaj.pl/polish/
  • Obor: 01 Motocykly, skútry (vozidla kategorie L) včetně elektromotocyklů
Arkus & Romet Group

Arkus & Romet Group

www.romet.pl
  • Obor: 01 Motocykly, skútry (vozidla kategorie L) včetně elektromotocyklů

Firmy zastoupené vystavovatelem

Bajaj

  • Polsko