Základní údaje

Street Moto s.r.o.

Adresa:
Lípová 652
417 42, Krupka
Česká republika
IČO: 27981819
Telefon: +420-724315804
Umístění:PAV 2 / 207

Umístění v areálu výstavište

Konkrétní stánek v pavilonu

Produkty vystavovatele

Detail produktu:

AJP PR7 650 adventure

Jedinečný Adventure motocykl, který je připraven na hobby rally nebo cestovat cestou necestou..

AJP PR7 je štíhlé stavby s delším rozvorem zajišťující vysokou stabilitu i při vysokých rychlostech. Veliké zdvihy tlumičů předurčují,že je připravena i pro velmi težký terén. Nádrž pod sedlem motorky zaručuje perfektní centralizaci hmoty a také dojezd hodně přes 300km při normálním režimu jízdy. Váha motorky bez benzínu je cca 145-8 kg dle výbavy. převodovka obsahuje 6 rychlostních stupňů. Motor je léty osvědčený držák a tahoun z Husqvarny TE 630 poupravený pro provoz v PR7 a vyráběný v italské továrně SWM. Vstřikování paliva zaručuje bezproblémový chod a bleskovou odezvu na přidání plynu.

Motocykl je nabízen kompletně vybavený vč. krytu motoru a navigačního přistroje s Android systémem, kokpitu,držáku a krytů páček.

PR7 je unikátní stroj pro opravdová dobrodružství a zároveň dokáže být společníkem pro každý den.

Široká nabídka příslušenství vč. držáků hliníkových kufrů !

Výměna olejové náplně je zde stanovena na 5000 - 6000 km.

Motocykl vč. záruky 24 měsíců.

Ostatní produkty vystavovatele:

AJP PR4 240 Enduro

Motocykl řady PR4 se mohou pochlubit profesionálními prvky podvozku, inovativními technologiemi, ekonomickým provozem a neskutečnou lehkostí v ovladatelnosti. Komponenty jako Reikon, Michelin, Sachs,kompozitní rám atd..snad mluví za vše.Motocykl AJP PR4 Enduro 240 ccm již několikrát bodoval v domácích i mezinárodních enduro a hard enduro soutěžích s umístěním na předních příčkách. AJP PR4 240 ccm je ideální volba pro hobby jezdce, jako motocykl na denní užití.PR4 je opravdu unikátní stroj,který se chlubí svou technickou jednoduchostí,karburátor, 2 ventil OHC a vzduchem chlazený motor a zároveň závodním podvozkem. Díky tomuto dosahuje motor obrovského kroutíccího momentu už v nízkých otáčkách a výkon je dostačující jak pro denní užití tak opravdu ostré nasazení. Model Extreme je osazen tlumícími prvky shodnými s modelem PR5 Extreme, jinou grafikou a řadou dalších doplňků.PR4 Extreme je určen pro zákazníky, kteří vědí,že jejich motocykl bude prověřován v těch nejtěžších podmínkách.


Motor / chlazení: 1 válec, 4 takt, 2v. chlazení vzduchem a olejem, OHC
Zdvihový objem: 233 cm3
Výkon: 14,7 Kw (20cv) 800 rpm
Točivý moment: 18 N.M - 7000 RPM
Příprava směsi: Walbro 30mm
Spouštění motoru / p. rychlostí: Electric - kick / 5 rychlostí
Přední tlumiče: Sachs Ø48mm - 300mm stroke - plně stavitelné
Zadní tlumiče: ZF Sachs p. system - plně stavitelný - 300mm stroke
Přední / zadní brzda: Disk 260 mm / Disk 220 mm
Výška sedla nad zemí: 920 mm
Hmotnost: 116 kg s plnou nádrží
Palivová nádrž: 7 l
Přední / zadní pneu: 90/90 - 21"" | 120/90 - 18"
Dostupné barvy: bílá

AJP PR5 250 Enduro

Motocykl řady PR5 představuje vrchol produkce značky AJP. Jedná se o opravdu přehlídku toho nejlepšího,co značka AJP nabízí. Samotný motocykl je výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností získaných v mnoha enduro soutěžích. PR5 Enduro je opravdu univerzální stroj,který Vám dokáže nabídnout to co konkurenční stroje neumí. Do téměř závodního podvozku, který už sám o sobě je unikátní a plný inovativních prvků, byl vsazen výkonný a však nezáludný motor s minimálními nároky na údržbu. Motor vlastní produkce je extrémně silný v nízkých a středních otáčkách a zároveň nabízí i výkonovou špičku, což je to nejlepší pro pravé enduro ježdění. Díky tomu je i motor velice úsporný a vhodný pro každodenní používaní. Je jen málo motocyklů,které se Vám stanou společníkem na cestě do zaměstnání či školy, při cestě zpátky Vám dovolí okusit pocit závodních a o víkendech se jimi opravdu můžete stát. Motocykl PR5 dokáže na soutěžích potrápit stroje věhlasné konkurence. Je jen na Vás jaké překážky jste ochotni zdolávat. Věřte ,že i pře těch nejtěžších Vám bude PR5 věrným společníkem. PR5 překvapuje svou štíhlou stavbu, ovladatelností.

Možno zaspání SM kol do TP a mít 2motocykly v jednom ..

Značky vystavovatele

AJP motos

  • Obor: 01 Motocykly, skútry (vozidla kategorie L) včetně elektromotocyklů

Firmy zastoupené vystavovatelem

AJP motos s.a

  • Portugalsko