Základní údaje

FOAM ROYAL

Adresa:
Wąska 11
62-600, Koło
Polsko
IČO:  
Telefon: +48-883439110
Umístění:PAV V / 016

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Již více než 20 let se firma FOAM ROYAL stará se o vysokou kvalitu spánku svých klientů. Jsme si vědomi toho, že více než třetinu svého života strávíte na matraci, proto je tak důležité vybrat si ten nejkvalitnější produkt, který umožní tělu správnou regeneraci.

Posláním naší společnosti je usilovat o dokonalost. Matrace jsou navrhovány a vyráběny pod vedením těch nejlepších technologů. Roky práce vedly k vytvoření výrobků šitých na míru individuálním zákaznickým požadavkům, díky kterým si každý najde perfektní matraci pro sebe. Použití vysoce kvalitních materiálů při výrobě umožňuje užívat si kvalitních produktů na neměnné úrovni po mnoho let.

Většinu naší nabídky tvoří termoelastické matrace, což jsou zdravotní výrobky, které lze využít při spánku a odpočinku, jak v prevenci, tak i na podporu léčby nemocí, zejména pohybového a oběhového systému.

Vysoká kvalita a zdravotní přínosy matrací Foam Royal jsou definovány certifikátem URS potvrzujícím shodu se systémem managementu jakosti pro zdravotnické prostředky ISO 13485:2016 při návrhu a výrobě.

Certifikáty

ISO 13485:2016

Obory vystavovatele

Obor: 71.02 Matrace, rošty