Základní údaje

PATRIA

Adresa:
Arkadiankatu 2
00100, Helsinki
Finsko
IČO: 29264894
Telefon: +358-204691
Umístění:PAV P / 051

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Patria je mezinárodní poskytovatel podpůrných služeb a technologických řešení v oblasti obrany, bezpečnosti a životního cyklu letectva. Patria poskytuje zákazníkům z řad letectva a armády zařízení, trvalý vývoj z hlediska výkonu a dále vybrané produkty a služby v oblasti zpravodajských, pozorovacích a řídicích systémů. Čistý prodej v roce 2020 činil 534.1 milionu EUR a počet zaměstnanců v Patrii je 3.000. Ve společnosti Patria má podíl finský stát (50,1%) a norská společnost Kongsberg Defence & Aerospace AS (49.9%).

Značky vystavovatele

ARIS

  • Obor: 10 Radiolokátory a radiotechnické systémy

CANDL

  • Obor: 04 Systémy velení a spojení

Patria Nemo Container

  • Obor: 01.02 Děla, minomety a dělostřelecká munice

Patria AMV

  • Obor: 02.02 Obrněná vozidla

Obory vystavovatele

Obor: 01 Zbraně a munice

Obor: 01.02 Děla, minomety a dělostřelecká munice

Patria Nemo, což je dálkově ovládaná otočná věž s minometem o ráži 120 mm. Jedná se o nepřímý palební podpůrný systém, který ale díky své schopnosti přímé palby může být také využíván pro sebeobranu. K dispozici je také režim salvy Multiple Rounds Simultaneous Impact (MRSI), kdy minomet vypálí až 5 granátů, které dopadnou na cíl současně.

Obor: 02.02 Obrněná vozidla

Skupina výrobků Patria AMV kombinuje vysoké užitečné zatížení vozidla s poslední technologií. Tyto vlastnosti umožňují integrování vysokého stupně ochrany do těžkých zbraňových systémů, aniž by byla ovlivněna mobilita vozidla.

Obor: 04 Systémy velení a spojení

CANDL je kompaktní data link pro aplikace vzduch-vzduch a vzduch-země, které vyžadují vysokou spolehlivost a dynamiku propojení s několika členy a dlouhé komunikační dosahy, jako například bezpilotní systémy UAS, operace Manned-Unmanned Teaming (MUMT), datalinkové systémy IFDL a tréninkové systémy Live Virtual Constructive training (LVC).

Obor: 10 Radiolokátory a radiotechnické systémy

ARIS, je systém elektronického zpravodajství (ELINT) na dálkové ovládání, který se používá pro odposlouchávání, zaznamenávání a analyzování radarových signálů. Se systémem ARIS můžete zvládnout strategický ELINT v dnešním prostředí komplexních signálů a činit rychlé updaty databází ELINT.

Obor: 11 Systémy C4I2