Základní údaje

Havel metal foam GmbH

Adresa:
Am Gleisdreieck 10
14774, Brandenburg an der Havel
Německo
IČO: 287550713
Telefon: +49-338180438880
Umístění:PAV P / 031

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Havel metal foam GmbH přišla s řadou Havel Lite® o vývoji a vývoji
Výroba hliníkových pěnových a hliníkových pěnových sendvičů, Havel Lux® (na jedné straně otevřených pórů nebo na obou stranách otevřených pórů) a 3D prvků - vysoce inovativních lehkých materiálů.

Velmi lehká a relativně stabilní pěna z hliníku je materiálem, který je vhodný pro lehké konstrukce v průmyslových odvětvích a odvětvích, kde jsou vyžadovány vysoké, ale nákladově efektivní materiálové požadavky a zároveň optimalizuje energetickou účinnost, například snižováním hmotnosti.
Použití lehkých komponentů je stále důležitější pro výrobu motorových vozidel. Vývoj elektromobilů orientovaných na budoucnost dosahuje stanovených cílů účinnosti pouze následným použitím extrémně lehkých materiálů, jako jsou: Jako hliník. Hliníková pěna kombinuje mnoho výhod, jako je její nízká hmotnost, tvarovatelnost, recyklovatelnost a vynikající absorpce a vodivost, díky čemuž je ideální pro automobilový průmysl budoucnosti. Průkopnický vývoj kovové pěny Havel je bateriový box pro elektrická vozidla. Nízká hmotnost, dobré chování při nárazu, vysoká tuhost v ohybu a možnosti regulace teploty předurčují tuto nově vyvinutou komponentu vozidla pro použití v moderní automobilové výrobě.

Pro použití hliníkové pěny jsou myslitelné nekonečné možnosti. Co se týče designu, sotva existují hranice pro fantazii. Kovová pěna Havel svým zákazníkům nabízí také potah sendvičů z hliníkové pěny. Všechny typy krycích vrstev lze přímo lepit a lisovat ve speciálním procesu s povlakem. Kromě pestrých, stejně jako velmi ušlechtilých možností designu v kovovém, dřevěném nebo lakovém vzhledu nabízí nátěr mnoho dalších výhod.