Základní údaje

FIDELIS CYBERSECURITY

Adresa:
Na Strži 1702/65
140 00, Praha 4
Česká republika
IČO:  
Telefon: +420-222191918
+420-602232523
Umístění:PAV P / 008

Firma vystavuje na stánku:

AFCEA Česká pobočka

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Fidelis Cybersecurity je celosvětovým technologickým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti, zejména ochrany před útoky typu APT (Advanced Persistent Threat) a v kategorii NextGen IDS/IPS jak ji definoval Gartner v září 2016.
Tradiční systémy prevence proti vniknutí (IPS) byly původně navrhovány tak, aby identifikovaly útoky využívající známých zranitelností. Jenže zákeřné kódy, které útočníci k využití zranitelností používají, tzv. exploity, se změnily. V dnešní době využívají neočekávaných cest k napadání klientských zařízení a distribuovaných koncových bodů. Zatímco útočníci inovovali, tradiční IPS zaostaly. Pokrývají víceméně stále stejné oblasti a generují výstrahy s nízkou hodnotou pro bezpečnostní týmy, zatímco útočníci je snadno obcházejí a napadají cíle s vysokou hodnotou.
Fidelis nabízí jediné řešení nové generace IPS, které nejprve rekonstruuje a pak analyzuje celé síťové relace – nikoliv jen pakety – a to v reálném čase a na všech portech a protokolech. Ať už se útočníci snaží získat ve vaší síti výchozí bod pro další nekalou činnost, nebo získat přístup k citlivým datům na noteboocích a serverech, Fidelis to zjistí. Potom vám sdělíme vše potřebné, abyste je mohli najít a zastavit během několika minut, nikoliv dní či týdnů.
Další informace o našich produktech a službách reakce na incidenty najdete na stránkách www.fidelissecurity.com nebo nás můžete sledovat na Twitteru @FidelisCyber.