DE

Moravskoslezský kraj

Adresse:
28. října 117
702 18 Ostrava
Tschechische Republik
ID-Nr.:
70890692
Telefon:
+420-595691263
+420-733166900
Standort:
PAV G1 / 030B
Messe:
Regiontour
Klicken Sie auf einen markierten Pavillon die Stand-lage anzuzeigen.

Produkte des Ausstellers

E-kola pro kraj

E-kola pro kraj je projekt Moravskoslezského kraje, který si klade za cíl podpořit zájem o cykloturistiku nejen u aktivních sportovců, ale také u lidí s pohybovým omezením, seniorů či nesportovců. Na čtyřiceti místech si zájemci mohou zapůjčit elektrokola a navštívit tak desítky turistických cílů napříč Severní Moravou a Slezskem.

Technotrasa

Technotrasa je virtuální neznačenou trasou spojující industriální atraktivity Moravskoslezského kraje, zahrnující nejen památky průmyslové revoluce, ale také vojenské nebo zemědělské objekty.
Na Technotrase naleznete přes 30 objektů technického rázu, které jsou spojeny s tradicí hornictví, hutnictví, železniční dopravy, automobilového průmyslu, ale také hasičskou technikou, pivovarnictvím, vojenskou a zemědělskou historií. Trasa zahrnuje nejen památky z období průmyslové revoluce, ale také artefakty mnohem starší nebo naopak mladší. Představuje tak různorodý pohled na průmyslové dědictví, tak typické pro tento region.

Yogapointy

Jóga má stále více příznivců, proto se Moravskoslezský kraj rozhodl vybudovat síť Yogapointů. Jedná se o otevřené zastřešené prostory, kde si lidé mohou zacvičit jógu nebo se protáhnout po sportovním výkonu. Moravskoslezský kraj tak pokračuje ve snaze region zatraktivnit, vytvořit pro jeho obyvatele příjemné prostředí a nalákat sem více návštěvníků. Podoba Yogapointu koresponduje se základními atributy jógy – stabilitou, lehkostí a jednoduchostí.
Yogapointy jsou rozmístěny po našem kraji, v Ostravě v Landek Parku, v rekreačním areálu Olešná ve Frýdku-Místku, v Trojanovicích, v lázních Darkov v Karviné a v Malé Morávce.

Produktkategorien des Ausstellers

Produktkategorie: 20.01

Regions, regional bureaus

Produktkategorie: 27

Promotion of regions

Produktkategorie: 28

Others