EN

Moravskoslezský kraj

Address:
28. října 117
702 18 Ostrava
Czech Republic
ID.NO.:
70890692
Phone:
+420-595691263
+420-733166900
Location:
PAV G1 / 030B
Trade fair:
Regiontour

Umístění v areálu výstavište

Click on a highlighted pavilion to display the stand-location.

Exhibitor's products

E-kola pro kraj

E-kola pro kraj je projekt Moravskoslezského kraje, který si klade za cíl podpořit zájem o cykloturistiku nejen u aktivních sportovců, ale také u lidí s pohybovým omezením, seniorů či nesportovců. Na čtyřiceti místech si zájemci mohou zapůjčit elektrokola a navštívit tak desítky turistických cílů napříč Severní Moravou a Slezskem.

Technotrasa

Technotrasa je virtuální neznačenou trasou spojující industriální atraktivity Moravskoslezského kraje, zahrnující nejen památky průmyslové revoluce, ale také vojenské nebo zemědělské objekty.<br /> Na Technotrase naleznete přes 30 objektů technického rázu, které jsou spojeny s tradicí hornictví, hutnictví, železniční dopravy, automobilového průmyslu, ale také hasičskou technikou, pivovarnictvím, vojenskou a zemědělskou historií. Trasa zahrnuje nejen památky z období průmyslové revoluce, ale také artefakty mnohem starší nebo naopak mladší. Představuje tak různorodý pohled na průmyslové dědictví, tak typické pro tento region.

Yogapointy

Jóga má stále více příznivců, proto se Moravskoslezský kraj rozhodl vybudovat síť Yogapointů. Jedná se o otevřené zastřešené prostory, kde si lidé mohou zacvičit jógu nebo se protáhnout po sportovním výkonu. Moravskoslezský kraj tak pokračuje ve snaze region zatraktivnit, vytvořit pro jeho obyvatele příjemné prostředí a nalákat sem více návštěvníků. Podoba Yogapointu koresponduje se základními atributy jógy – stabilitou, lehkostí a jednoduchostí.<br /> Yogapointy jsou rozmístěny po našem kraji, v Ostravě v Landek Parku, v rekreačním areálu Olešná ve Frýdku-Místku, v Trojanovicích, v lázních Darkov v Karviné a v Malé Morávce.

Exhibitor's product categories

Product categorie: 20.01

Regions, regional bureaus

Product categorie: 27

Promotion of regions

Product categorie: 28

Others