CZ

MB ''Uosiukas''

Adresa:
Kastines g. 11
LT70205 Uosiai, Vilkaviškio reg.
Litva
IČO:
305409954
Telefon:
+370-60181750
+370-60825151
Umístění:
PAV G1 / 035
Veletrh:
GO

Firma vystavuje na stánku:

UAB Kauno piligrimas
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

MB Uosiukas je organizace poskytující služby v oblasti zábavy a zábavy. Společnost působí ve dvou směrech - poskytuje služby kempu ve čtvrti Vilkaviškis, v obci Uosiai, a pronajímá rekreační a zábavní vybavení - venkovní vířivku, nafukovací trampolíny pro děti, mobilní grily, mobilní saunu. Rekreační a zábavní vybavení k pronájmu je dodáváno po celé Litvě.
Pro ty, kteří se rozhodnou pro kempingové služby, společnost nabízí exkluzivní místo v přírodě v blízkosti lesa - v okrese Marijampole. Kemp se nachází ve skutečném přírodním prostředí - v blízkosti zeleného lesa a řeky, v blízkosti skutečných litevských polí. Kemp má kapacitu až 100 osob se stany. K dispozici jsou vestavěná krbová kamna, venkovní bazén, houpačka, venkovní WC, volejbal, venkovní gril, altán, na přání sauna. Pro ty, kteří preferují komfort, můžeme nabídnout i ubytování v chatkách, které pojmou až 14 osob najednou. Kemp se nachází v krásném místě Suvalkija u jezera Vilkaviškis, panství Paežeriai, poblíž jezera Vištytis, slavného mlýna Vištytis, rodiště Jonaše Basanavičiuse. MB Uosiukas dále táborníkům nabízí naučnou túru, zábavu na lesních stezkách se čtyřkolkami, houbaření v okolních lesích, rybaření, stravovací služby. Našimi hlavními zákazníky jsou turistické rodiny, firemní skupiny, individuální milovníci přírody, zahraniční cestovatelé. Naším cílem a nejbližšími plány je přilákat do kempu co nejvíce zahraničních turistů a učinit tuto službu stejně atraktivní v teplém i chladném období.
Naše další činnost, půjčovna rekreačního a rekreačního vybavení, doplňuje kempingové aktivity a funguje také jako samostatná pobočka, která zákazníkům poskytuje odpovídající vybavení při dodání kamkoli po republice a kdykoliv. Pro letní sezónu je mezi rodinami a mladými lidmi nejoblíbenější venkovní jacuzzi, která vytváří pocit luxusu a pohodlí. V chladném a zimním období naše zákazníky potěší mobilní sauna, kterou je možné díky své ergonomii dodat na libovolné místo dle přání zákazníka. Při zapůjčení venkovních grilů nabízíme i doprovodnou službu - služby profesionálního kuchaře, který Vám připraví místní i exotická jídla, která dosud neochutnali.
MB Uosiukas úspěšně funguje již třetím rokem a plánuje dále rozšiřovat spektrum nabízených služeb a přitahovat ještě více tuzemských i zahraničních zákazníků.