CZ

MB „Kilbukas“

Adresa:
Akaciju al. 7a
LT53484 Kulautuva, Kaunas reg.
Litva
IČO:
305558492
Telefon:
+370-63766349
Umístění:
PAV G1 / 035
Veletrh:
GO

Firma vystavuje na stánku:

UAB Kauno piligrimas
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Rybaření v Litvě: výlety a dobrodružství

Rybaření v Litvě je největší aktivitou pro milovníka přírody, když zde tráví svůj volný čas aktivním způsobem. Máme spoustu jezer, řek a rybníků v krásném prostředí, je zde obrovská Curonian Lagoon & Kaunas nádrž spousta různých druhů ryb. V Litvě je více než 50 druhů ryb, takže zde máme spoustu možností rekreačního rybolovu a my toho využíváme!

Naši rybářští průvodci a služby pokrývají celou Litvu. Rádi vám nabízíme jednodenní nebo vícedenní rybářské zájezdy se všemi cestovními službami, které můžete potřebovat, a možností zjistit, proč je Litva tím nejlepším místem pro rekreační rybolov. Naše láska k přírodě, rybářské zkušenosti a organizační schopnosti zajišťují našim zákazníkům ten nejvelkolepější rybářský výlet.

Litva se nachází v severní části východní Evropy. Máme téměř 100 km pobřeží Baltského moře v západní části naší země. Je výjimečně krásný – vždy zelené borovice, dlouhé pláže a písečné duny.

Litva má krásné lesy, jezera a řeky, což z ní dělá to nejlepší místo pro přírodu milující rybáře, kde si mohou užít chvíle svého života při lovu ryb.

Nejoblíbenějšími místy pro rybolov v Litvě jsou Nemunas (největší řeka v Litvě), Kurská laguna, krásná jezera po celé Litvě a okolí Klaipedy – rybolov v Baltském moři.

Naše vnitřní vody jsou bohaté na různé druhy ryb: žijí zde štiky, okouni, lososi, candáti, sumci, cejni a mnoho dalších. Hlavními druhy v Baltském moři jsou treska, sleď, šprot, platýs, kambala, losos a černá.

Podívejte se prosím na naše služby a standardní zájezdy nebo nás kontaktujte pro velmi speciální cestovní program šitý na míru.