CZ

MB „Babadukas“

Adresa:
Liepu g. 1
LT-74323 Vadžgirys, Jurbarkas region
Litva
IČO:
304954318
Telefon:
+370-60825151
Umístění:
PAV G1 / 035
Veletrh:
GO

Firma vystavuje na stánku:

UAB Kauno piligrimas
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Společnost MB Babadukas se zabývá pronájmem rekreačního a zábavního vybavení. Společnost působí po celé Litvě. Hlavní činností firmy je pronájem nafukovacích trampolín. MB Babadukas je jednou z firem nabízející největší sortiment této produkce v Litvě. Naší výhodou je, že můžeme nabídnout nafukovací trampolíny od nejmenších, určených pro miminka, až po extrémně velké - obří nafukovací trampolíny pro děti i dospělé. Celkem náš sortiment aktuálně tvoří 15 kusů nafukovacích trampolín a plánujeme se každoročně zásobit novějšími trampolínami.
Jedinečnost naší činnosti spočívá v tom, že naše nafukovací trampolíny jsou jedinečné svým designem, barvou a odolností. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují bezpečnostní normy EU. Součástí půjčovny nafukovacích trampolín MB Babadukas je i rozvoz do jakéhokoli města v zemi. Poskytujeme služby jak pro jednotlivce, tak pro organizace, pro různé oslavy, akce, setkání. MB Babadukas každoročně pořádá také jezdecký nafukovací trampolínový park, kdy jsou všechny trampolíny MB Babadukas rozestavěny v různých městech Litvy a zábavu si užije velké množství lidí.
Fungujeme od roku 2018, máme již vytvořený okruh stálých zákazníků a jsme rádi, že se každým rokem jen zvyšuje. Naší vizí a mottem je vyrůst a každý rok vytvářet mnohem více šťastných úsměvů!