CZ

Park Rozrywki ENERGYLANDIA

Adresa:
Aleja 3 Maja 2
32-640 Zator
Polsko
IČO:
Telefon:
+48-334861500
Umístění:
PAV G1 / 006
Veletrh:
Regiontour
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

ENERGYLANDIA je největší zábavný park Park Rozrywki v Polsku, nabízející 123 atrakcí, které se nacházejí na 70 hektarech, určený pro všechny věkové skupiny, jak děti, mládež tak i pro osoby dospělé.
Park je v obci Zator, na hranici dvou největších aglomerací na jihu Polska - Slezska a Małopolska, necelé půl hodiny cesty z Katovic a Krakova, a od Wadowic či Osvětimi /Oświęcim/ nás dělí necelých 20 kilometrů. Energylandia je na trhu sotva 8 let - jednak množství atrakcí, nejvyšší úroveň služeb a komfort hostů - splňují nejvyšší standardy. Ročně nás navštěvují tisíce turistů toužících přežít zábavu na nejvyšší světové úrovni. Velmi důležitý je fakt, že v Energylandii, kupujíc JEDNU VSTUPENKU, můžete využívat všechna zařízení a atrakce, bez omezení a bez limitu. Není třeba si už dělat starosti, že v polovině navštěvování vám budou chybět peníze na další projížďku pro sebe nebo pro děti. Je možné strávit u nás celý den, od otevření po zavření, využívajíc všechny atrakce, tolikrát, kolikrát jen budete chtít! Garantujeme, že nikdo se nebude nudit a určitě se každý bude chtít k nám vrátit… aby dostal více! Na ohromné parkoviště se vejdou tisíce automobilů. Promyšlený, ergonomický a bezpochyby krásny projekt vstupní brány, moderní systém a několik desítek pokladen dovoluje se vyhnout obtížným frontám a speciální plán výhledových alejí zajišťuje hostům snadný a bezproblémový přístup ke všem atrakcí parku. Pro naše atrakce je charakteristická speciálně zvolená tematická dekorace a scénografie, rozdělené do 6 zón.

Produkty vystavovatele

Bajkolandia

Bajkolandia - krajina dětských snů, děti do ní vstupující se náhle ocitnou ve světě svých tužeb, setkávají se s postavami oblíbených pohádek.
Děti se přenášejí do světa milovaných kreslených a hraných filmů jako hrdinové nejkrásnějších příhod se mohou stát řidiči, piloty, hasiči, princeznami, trpaslíky nebo neposlušnými zvířátky. Kolotoče, mini coastry, autíčka a letadýlka tvořící rozmanitou zónu pro nejmladší jsou plně bezpečné a pro ně příznivé, zázemí i okolí, ve kterém najdou rodiny s nemluvňaty zátiší, čistá místa pro péči o své děti.

26.05 Zábavní parky

Aqualantis

Aqualantis - Dávno, dávno ve velmi vzdálené krajině byl ostrov uprostřed oceánu . Jeho obyvatelé žili v dokonalé symbióze s přírodou a vodou dající im život . Lidé žili v harmonii s velkým vládcem moří Abysusem.
V průběhu století se však začali vzdalovat od prvotních zvyků, a jejich působení se stávalo stále více chtivější. Podvodní vládce se rozhodl zatopit pevninu a současně pohltit celé bohatství nashromážděné během staletí. A teď vstupujeme MY Přijali jsme výzvu k odhalení tohoto podvodního světa. Okolo znovu nalezených ruin vznikla stanice, díky které můžete i vy začít poznávat tuto neobvyklou krajinu.
Abussus - Hlavní atrakce zóny Aqualantis! Projektována v tématice odčerpávající stanice přesně tam, kde se kdysi tyčila svatyně mohutného vládce moří Abyssuse. Pro hledání stále potopených části města se používají menší lodě. Avšak, když vstoupíš na palubu lodě nezaváhá mohutný vládce oceánu projevit svoji nespokojenost a pošle na statečné objevitele obrovskou šokovou vlnu, také se pokusí je poslat do hloubky vibrujícího oceánu. S velkým rozmachem vytvořená vodní krajina, kde na vás čeká: 10 nových atrakcí, 8 míst s občerstvením, 3 prodejny, 3 místa pro hry a zábavy, představení.

26.05 Zábavní parky

Drači hrad

Drači hrad - neuvěřitelné místo, které vypadá jako městečko vyjmuté přímo z „Pana prstenů” nebo tajemného „Zaklínača“/ „Wiedźmina”. Uličky stylizované na středověkou gotiku, architektura z epochy, ruiny skvělých zámků, vše postaveno ze dřeva a kamene. Tato neobyčejná krajina fantasy zdobená pochodněmi, a také jinými propracovanými dekoracemi.
Dračí hrad je další, pátou zónou, která vznikla na ploše 5 hektarů v těsné blízkosti nového roller coastru Zadra. Stavba této nové části Parku trvala 11 měsíců. Byla zahájena v listopadu 2018 a ukončena v srpnu 2019. Hlavní atrakcí Dračího hradu /Smoczy Grod je nejvyšší na světě Wooden Coaster Zadra, který dosahuje rychlost 121 km/h. Dráha se vznáší do výšky 63 metrů, délka koleje činí 1316 m, a první spád může vyrazit dech, protože sklon se rovná 90 stupňům. Projekt vznikl díky synergii dvou významných firem: americké Rocky Mountain Constructions a nizozemské Vekomy. Na naše nejmladší hosty zde čeká excitující Roller Coaster Frida spolu s příslušnou prodejnou a zvláštní vyhlídkovou železnicí Dragon Adventure, která nás zaveze do magické krajiny draků. Mlsouni budou mít určitě radost z návštěvy zmrzlinárny, místa s nejchutnější zmrzlinou. Dračího hradu / Smoczy Gród je cestou do středověkého světa magie a draků.

26.05 Zábavní parky

Extrémní zóna

Extrémní zóna - fenomenální zábava pro všechny, kteří se chtějí podívat do očí strachu, dodává maximum adrenalinu, ale i obrovskou dávku radosti a zábavy na nejvyšších otáčkách.
Tato zóna je velmi oblíbená - berouc v úvahu její absolutní bezkonkurenčnost ve srovnání s atrakcemi tohoto typu v okruhu stovek kilometrů. V nabídce této zóny je dostupných více než deset opravdu extrémních zařízení jako nejrychlejší a největší Roller Coastry, obrovské vahadlo Azec Swing, nebo mocné 40 metrové rameno Space Boostru, jehož rychlost může dosáhnout až 100 km/h, a přetížení až 5g! V této zóně kralují od sezony 2018 bezesporu Mega Coaster Hyperion - největší a nejrychlejší v Evropě ve své kategorii a Water Coaster Speed - světový rekordman mezi vodními Roller Coastry. Parametry Hyperionu jsou mezi jinými:
více než 80-metrový spád, 77 metrů výšky, rychlost:142 km/h, 85 stupňů sklonu při spádu, tunel po prvním spádu, a mnoho jiných...
Water Coaster Speed je atrakcí nadchýnající především svoji obrovskou výškou -více než 60 metrů, a rychlostí dosahující během fenomenálního pádu dolů - 110 km/h!

26.05 Zábavní parky

Rodinná zóna

Rodinná zóna - nabízí atrakce pro celé rodiny, ale v části z nich platí omezení těl. výšky - min. 140 cm).
V tomto sektoru je dostupných několik Roller Coasterů, zde je možné na vlastní kůži přežít zážitky s adrenalinem a emoce, ale v rozumné dávce... i když jak tvrdí část hostů - některé dokážou překvapit. Rodinně je možné strávit čas na vodních plavbách, ve výhledovém vláčku nebo závodíc na dráze Formula Autodrom.

26.05 Zábavní parky

Water Park

Water Park - Zóna uvedena do provozu v létě 2016 – napodobuje tropický ostrov s mnoha atrakcemi, zákoutími, vodními zábavami.
Big Milk Water Park v této zóně je možné se slunit nebo si odpočinout ve stínu slunečníku, svobodně se relaxovat spolu se svěřenci pod dohledem plavčíků bdícími nad bezpečnosti. Toto nádherné místo s průhlednou vodou a množstvím atraktivních překvapení navazuje tématicky i aranžací na estetiku exotických ostrovů. Absolutním hitem sezony roku 2018 je obrovská zóna vodní zábavy Tropical Fun. Zábava na 14 skluzavkách, přizpůsobených různým věkových skupinách a různým stupněm náročnosti! Jsou extrémní jako např. Kamikadze – známá jako skluzavka s propadlištěm, ale i jiné pro rodinnou zábavu. Nová zóna Tropical Fun je největším otevřeným vodním parkem v Polsku, a také skluzavka Exotic Fun je jediná v Polsku! K dispozici hostů je až 150 pontonů - pro jednu- i dvě osoby a obrovská pláže s lehátky pro odpočinek. Hosté Energylandie, v souladu s naším zvykem mají přístup do vodní zóny v rámci jedné vstupenka. V zóně Tropical Fun je až 14 skluzavek a vinoucí se okolo řeka Rzeka. Vodní zóna funguje hlavně v letním období, za dobrého počasí, kdy teplota vzduchu dosahuje co nejméně 20 stupňů Celsia.

26.05 Zábavní parky

Obory vystavovatele

Obor: 26.05

Zábavní parky