CZ

A.W. spol. s r. o.

Adresa:
Palackého 4
789 83 Loštice
Česká republika
IČO:
13642031
Telefon:
+420-583445111
Umístění:
PAV G1 / 030A
Veletrh:
Regiontour
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Společnost A.W. spol. s r.o. je jediným výrobcem Olomouckých tvarůžků na světě. Tento jedinečný výrobek získal chráněné zeměpisné označení.

Produkty vystavovatele

Olomoucké tvarůžky

Olomoucké tvarůžky jsou zrajícím sýrem vyrobeným z netučného kyselého tvarohu. Mají zcela ojedinělou pikantní chuť, typickou vůni, povrch se zlatožlutým mazem a soudržnou poloměkkou až měkkou konzistencí s patrným světlejším jádrem. Tvar má zpravidla podobu kotoučků, kroužků, tyčinek, nebo nepravidelných kousků. Olomoucké tvarůžky jsou stolní sýr. Mají charakteristickou a nezaměnitelnou chuť a vůni způsobenou (proteolytickým) rozkladem bílkoviny sýra při zrání. Díky svým nutričním hodnotám – nízké energetické hodnotě (tzn. nízkému obsahu tuku) a obsahu plnohodnotných bílkovin a vápníku, se Olomoucké tvarůžky řadí na první místo mezi sýry.

Při výrobě Olomouckých tvarůžků se nepoužívají geneticky modifikované suroviny. Vyrábějí se bez přídavku syřidel, barviv, aromat a stabilizátorů. Obsahují alergen – tvaroh vyrobený z pasterizovaného kravského mléka. Neobsahují látky, které způsobují celiakii a jsou tedy vhodné pro bezlepkovou dietu.

05.09 Stravování

Obory vystavovatele

Obor: 05.09

Stravování