Základní údaje

CEDA Maps

Adresa:
Jihlavská 1558/21
140 00, Praha 4-Michle
Česká republika
IČO: 26429632
Telefon: +420-226201100
Umístění:PAV A1 / 009

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

CEDA je tvůrcem sofistikovaných navigačních map, distributorem online dat i služeb a tvůrcem inovativních mobilitních řešení. Svět kolem nás se dynamicky mění a CEDA dělá vše pro to, aby našla každému vždy tu nejlepší cestu. Dnes i v budoucnosti.
Nabízí víc než jen mapy, umí plánovat rychlé i speciální trasy – autům, kamionům, hasičům nebo dokonce vozíčkářům. Sleduje při tom stav dopravy, možnosti parkování a najde cestu i na správné nástupiště. Spoléhají se na ní globální technologičtí lídři, úřady i firmy.
CEDA je nositelem čestného uznání Vizionáři 2021 a je zástupcem mapových řešení společností Google, TomTom a HERE pro region střední a východní Evropy.

Certifikáty

Google Cloud Partner
Vizionáři 2021-Č.uzn
Partner HERE
člen TISA
člen SDT
člen ČPA
člen OADF
distributor TomTom

Produkty vystavovatele

Detail produktu:

Smart navigační kiosek

Smart navigační kiosek

Navigační kiosek slouží pro podporu navigace v budovách.
Návštěvnické kartičky pro turnikety jsou nahrazené chytrými kartami, které komunikují s kiosky rozestavěnými na rozcestích chodeb, u schodišť a u výtahů v budově. Když návštěvník na recepci nahlásí cíl návštěvy v budově, je cíl přiřazený do systému ke konkrétní návštěvnické kartě. Pokud se s ní návštěvník přiblíží ke kiosku, zobrazí se na něm personalizovaná navigační instrukce (když se návštěvník vzdálí, tak opět zmizí). Díky tomu systém zvládá odbavit velké počty návštěvníku i když pro každého má samostatný pokyn.
Navigační instrukce jsou ve formě šipky, textové instrukce (pro nevidomé může být hlasová) a případně také videa zobrazujícího úsek od aktuální pozice návštěvníka k dalšími kiosku (tedy návštěvník nemusí umět česky a vlastně ani nemusí umět číst).
Kiosky umožňují návštěvníkovi plánovat bezbariérové trasy a umí reagovat na dynamická omezení v budově (nefunkční výtah, uzavřený koridor apod.). Kiosky mají podporu pro hromadné akce (nejsou nutné kartičky) a pro evakuaci.
Další řešení jsou určená pro budovy bez kontrolovaného vstupu, jako jsou nádraží, nemocnice, kampusy a další typy budov.

Ostatní produkty vystavovatele:

Ultra HD Mobilní mapovací vozidlo

Ultra HD Mobilní mapovací vozidlo

Jde o speciální vozidlo vybavené jedním z nejvýkonnějších mobilních mapovacích systémů na světě.
Auto se používá pro tvorbu (Ultra) HD map, které jsou nezbytné pro autonomní vozidla. Aktuálně se podílí např. na projektu autonomní tramvaje.
Vozidlo je vybaveno dvojící supervýkonných LIDARů, panoramatickou kamerou a řadou HD kamer, dvojící GNSS antén, odometrem a superpřesnou inerciální jednotkou.
Za 8 hodin v provozu nasbírá vozidlo cca 10 TB dat (10 000 GB dat). Je to tak velký objem, že jej nelze odeslat přes internet.
K vozidlu patří dále linka na zpracování dat, která obsahuje výkonné datové úložiště a SW aplikace s prvky umělé inteligence, které v naměřených datech dokáží automaticky nacházet objekty jako jsou stromy, stožáry, svodidla apod.
Pro srovnání si představte, jak dlouho trvá geodetovi zaměřit na pozemku 1 bod s přesností 14cm ve 2D. Vozidlo jich při rychlosti 130km/h (i při jízdě po kostkách) zaměřuje ve 3D 3,6 milionu za vteřinu a dosahuje při optimálních podmínkách absolutní přesnosti okolo 3 cm. Díky speciálním technikám se dá dostat na ještě vyšší přesnost a vysokou přesnost lze také udržet i ve složitých podmínkách (např. v tunelu).

Obory vystavovatele

Obor: 07 Automatizované a autonomní systémy řízení

Pomocí systémů HD mobilního mapování a zpracování obrovských objemů dat s využitím umělé inteligence snímáme realitu a převádíme ji na hodnotné informace ve formě pasportů, digitálních technických map nebo mapování povrchů komunikací. Díky Ultra HD Mapám umožňujeme nasazování a bezpečný provoz autonomních dopravních prostředků. Podílíme se a podporujeme výzkumné a vývojové týmy v oblasti vysoce automatizovaných a autonomních vozidel. Využíváme globálně nejpokročilejší technologie mobilního mapování. Provádíme efektivní sběr a zpracování dat přinášející neuvěřitelné množství informací pro různé agendy. Pořizujeme a zpracováváme snímky a bodová mračna zájmového území s přesností pod 10 cm ve 3D. Detekujeme riziko kolizí předmětů s jízdním profilem vozidla či vlaku. Vyhodnocujeme defekty na komunikacích.

Obor: 08 Konektivita, komunikační systémy a digitální služby

Mapy a API pro vaše projekty - Mapy a API od CEDA, Google, HERE nebo TomTom. Poradíme s výběrem mapového řešení pro každý projekt i s tím, jak z něj díky chytrým mapám získat maximum. Trasy přesně podle vašich potřeb - Hledání tras podle druhu dopravy najde nejlepší cesty, které opravdu projedete. Šetřete kilometry, čas i životní prostředí. Chytrý pohyb městem - Mobilita jako služba: Efektivní mobilitní řešení pro města i regiony. Pohodlná i udržitelná doprava budoucnosti. Inovace pro mobilitu budoucnosti - Sledujeme trendy a hledáme cesty, jak pomocí map, dat a chytrých algoritmů tvořit inteligentní a ekologickou dopravu zítřka. Určování polohy venku i uvnitř - I tam, kam se nedostane GPS, zařídíme navigaci, mapy nebo analýzu pohybu. Venku i pro budovy, tunely či parkoviště. Chytrá dopravní data - Propojujeme senzory, aplikace, řidiče a cestující. Online data o dopravě, parkování, dobíjení i veřejné dopravě. Speciální mapy na klíč - Zmapujeme vaše komunikace, budovy nebo parkoviště přesně a na míru. Pasporty, HD mapy, technické mapy – máme řešení.