CZ

Sense IoT s.r.o.

Adresa:
Mlynské Nivy 73
821 05 Bratislava
Slovensko
IČO:
50678922
Umístění:
PAV A1 / 017
Veletrh:
Future Mobility
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Slovenská technologická společnost Sense IoT nabízí svým klientům IoT řešení té nejvyšší kvality. Na trhu působíme sice krátce, ale za tu dobu jsme dokázali získat řadu referencí od spokojených klientů ze Slovenska, Česka, Spojených Arabských Emirátů nebo balkánských zemí.

Produkty vystavovatele

SenseBridge - Monitoring stavebních konstrukcí

Monitoring stavebních konstrukcí a geotechniky využívá unikátních vlastností optovláknových senzorů, které se instalují na stavební konstrukce. Základní výhodou je, že se jedná o senzory pasivní, to v praxi znamená, že nepotřebují napájení ze sítě či baterií a jsou do měřící jednotky propojeny pouze optickým kabelem. Vzhledem k vlastnostem přenosu informací optickými vlákny může být měřicí jednotka vzdálena až desítky kilometrů od místa měření.

Senseir - Monitoring kvality ovzduší

Řešení Senseir umožňuje monitorovat kvalitu vzduchu pomocí přesných senzorů integrovaných do jednoho zařízení v uzavřených místnostech jako jsou například kanceláře, třídy, nákupní centra atp. v reálném čase. Pokud kvalita vzduchu překročí normy stanovené WHO/EU, zařízení vydá varovný akustický nebo optický signál. Všechna naměřená data se zároveň sbírají do bezpečného úložiště a jsou vizualizována v přehledné platformě, což může sloužit jako statistický podklad pro nastavení rozhodovacích procesů ve vaší organizaci.

SenseWater - Monitoring povrchové a podzemní vody

Řešení SenseWater dokáže v reálném čase monitorovat povrchové i podzemní vody díky čemuž dokážeme včas předvídat přírodní nebo chemické katastrofy a získáme tím komplexní přehled o stavu vodních toků. Pokud měřené hodnoty překročí kritické hodnoty, zařízení dokáže okamžitě poslat notifikaci v podobě sms/email/push příslušné osobě. Veškerá data se zároveň bezpečně uchovávají a jsou přístupná v podobě přehledných vizualizací na platformě přístupné odkudkoli.<br /> <br /> Zařízení je napájeno ze solární energie a baterie, čímž je energeticky nezávislé a šetrné k životnímu prostředí.