Základní údaje

INTENS Corporation s.r.o.

Adresa:
Za Brumlovkou 266/2
140 00, Praha
Česká republika
IČO: 28435575
Telefon: +420-222269649
Umístění: 

Profil

INTENS Corporation je technologickým lídrem v oblasti dopravních kooperativních systémů. Propojujeme pohybová data z dopravních senzorů a prvků na infrastruktuře s jednotlivými účastníky silničního provozu.

Tvoříme svět, kde si vozidla rozumí nehledě na typ, výrobce, model nebo vybavení. Už dnes přinášíme řešení, která směřují k bezpečnější, plynulejší a komfortnější mobilitě zítřka.

Kooperativní systémy doplňujeme systémem řízením vjezdu do lokalit a areálů s omezeným přístupem. Kromě zamezení neoprávněného vjezdu tím současně pomáháme bezpečnostním složkám v ochraně měkkých cílů. Naše integrované řešení postavené na platformě INTIQ spojuje bezpečnostní a dopravní funkce, a propojuje řízení přístupu s inteligentní mobilitou.

Od roku 2010 pomáháme budovat bezpečnější a plynulejší dopravu ve městech i mimo ně. Zabýváme se také zpracováním dopravních dat a vyvíjíme platformu INTIQ, která pomáhá městům a organizacím v efektivním plánování a provoze silniční sítě po lepší budoucnost dopravy. Svá řešení dodáváme například Ředitelství silnic a dálnic ČR, Brněnským komunikacím nebo portálu Seznam Mapy.

Produkty vystavovatele

Detail produktu:

Platforma INTIQ

Platforma INTIQ

Platforma INTIQ společnosti INTENS Corporation je modulární škálovatelný software, který poskytuje podporu pro více oblastí správy. Je nabízena jako on premise nebo cloudové řešení a pokrývá různé funkce v oblasti řízení a monitorování provozu i zabezpečení. Její architektura založená na nezávislých funkčních modulech a mikroslužbách zajišťuje škálovatelnost a robustnost. Řada nasazení pro řízení městských a celostátních dopravních systémů svědčí o naší koncepci a účinně pomáhá poskytovat řidičům lepší podmínky na silnicích.