CZ

INTENS Corporation s.r.o.

Adresa:
Za Brumlovkou 266/2
140 00 Praha
Česká republika
IČO:
28435575
Telefon:
+420-222269649
E-mail:
Umístění:
Veletrh:
Future Mobility

Profil

INTENS Corporation je technologickým lídrem v oblasti dopravních kooperativních systémů. Propojujeme pohybová data z dopravních senzorů a prvků na infrastruktuře s jednotlivými účastníky silničního provozu.

Tvoříme svět, kde si vozidla rozumí nehledě na typ, výrobce, model nebo vybavení. Už dnes přinášíme řešení, která směřují k bezpečnější, plynulejší a komfortnější mobilitě zítřka.

Kooperativní systémy doplňujeme systémem řízením vjezdu do lokalit a areálů s omezeným přístupem. Kromě zamezení neoprávněného vjezdu tím současně pomáháme bezpečnostním složkám v ochraně měkkých cílů. Naše integrované řešení postavené na platformě INTIQ spojuje bezpečnostní a dopravní funkce, a propojuje řízení přístupu s inteligentní mobilitou.

Od roku 2010 pomáháme budovat bezpečnější a plynulejší dopravu ve městech i mimo ně. Zabýváme se také zpracováním dopravních dat a vyvíjíme platformu INTIQ, která pomáhá městům a organizacím v efektivním plánování a provoze silniční sítě po lepší budoucnost dopravy. Svá řešení dodáváme například Ředitelství silnic a dálnic ČR, Brněnským komunikacím nebo portálu Seznam Mapy.

Produkty vystavovatele

Platforma INTIQ

Platforma INTIQ společnosti INTENS Corporation je modulární škálovatelný software, který poskytuje podporu pro více oblastí správy. Je nabízena jako on premise nebo cloudové řešení a pokrývá různé funkce v oblasti řízení a monitorování provozu i zabezpečení. Její architektura založená na nezávislých funkčních modulech a mikroslužbách zajišťuje škálovatelnost a robustnost. Řada nasazení pro řízení městských a celostátních dopravních systémů svědčí o naší koncepci a účinně pomáhá poskytovat řidičům lepší podmínky na silnicích.

08 Konektivita, komunikační systémy a digitální služby