CZ

HERE Technologies

Adresa:
Klimentská 1216/46
110 02 Praha 1
Česká republika
IČO:
Telefon:
+420-777650183
Umístění:
PAV A1 / 027
Veletrh:
Future Mobility
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Kdo jsme?

HERE Technologies je datová a technologická společnost, která před více než 35 lety vytvořila první digitální mapu. Dnes jsme přední světovou společností v oblasti lokalizační platformy s celosvětovou působností v 52 zemích. Máme silné zastoupení v automobilovém průmyslu a spolupracujeme s předními společnostmi v celé řadě odvětví, včetně dopravy a logistiky, mobility, výroby a maloobchodu a veřejného sektoru.

Co děláme?

Pochopení toho, jak objekty, systémy a lidé na cestách vzájemně interagují, v reálném čase je kritickým faktorem úspěchu pro většinu podniků ve světě, který je stále více zavalen rostoucími objemy dat. V HERE umožňujeme našim zákazníkům orientovat se v tomto světě bohatém na data poskytnutím nového typu map – kompletní, přesné a snadno použitelné digitální reprezentace fyzického světa.

Proč to děláme?

Jsme přesvědčeni, že aby se lidstvo udrželo a prosperovalo na naší planetě, musíme zlepšit využití aktiv rozmístěných globálně s nižší ekologickou stopou. Potřebujeme využívat prostor, čas a zdroje mnohem efektivněji a pro dosažení tohoto cíle jsou kritické údaje o poloze a technologie. Společně s našimi zákazníky pracujeme na umožnění lepších obchodních výsledků a zároveň naplňujeme naši vizi udržitelnější planety.

Produkty vystavovatele

HERE We Go

HERE WeGo je bezplatná navigační aplikace, která vede místní i světové cestovatele na známé i zahraniční cesty. Aplikace má nyní svěží, nový design a přehlednější a snadněji použitelnou navigaci.

Užijte si bezstarostnější cestu a dosáhněte svého cíle bez námahy, jakkoli se tam potřebujete. Dostaňte se tam pěšky se snadno srozumitelným průvodcem. Jeďte veřejnou dopravou ve více než 1900 městech po celém světě. Nebo použijte podrobné hlasové navádění s přesnými pokyny pro jízdu a jeďte autem. Můžete dokonce najít parkoviště v cíli a nechat se navést přímo k němu.

Navštěvujete často stejná místa? Uložte je do sbírky, abyste měli pořádek a snáze je našli. Nebo použijte zkratky a najděte k nim trasu jedním kliknutím.

Potřebujete udělat další zastávku nebo chcete jít konkrétní cestou? Jednoduše přidejte průjezdní body do svých tras a HERE WeGo vás tam povede.

Chcete ušetřit svá mobilní data a zůstat na cestách i bez připojení k internetu? Stáhněte si mapu regionu, země nebo kontinentu a dokončete svou cestu a zůstaňte zcela offline.

01 Osobní mobilita - individuální a hromadná