CZ

BringAuto

Adresa:
Božetěchova 19
612 00 Brno
Česká republika
IČO:
28263731
Telefon:
+420-605538588
Umístění:
VP D2 / 004A
VP D2 / 004
Veletrh:
Future Mobility
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Společnost BringAuto s.r.o. je brněnský technologický startup, který vyvíjí autonomní roboty, sloužící pro rozvoz zásilek, mobilní prodejní automaty, ale také pro logistiku v industriálních areálech. Naší vizí je robotizace last mile delivery. Náš tým profesionálů pracuje v oblasti technologií, které budou pomáhat v běžném životě lidí i celého města. Jako společnost vyvíjíme a zajišťujeme také další podpůrné služby k autonomním robotům.
V rámci testování máme za sebou již úspěšné ověření konceptu doručování zásilek, dokončení třech robotických platforem a testování autonomního provozu robotů ve dvou průmyslových areálech. Na veletrhu Vám představíme LMD robot. Těšíme se na spolupráci i na Vaše dotazy.

Produkty vystavovatele

Autonomní transportní robot BringAuto

Robot může být vzdáleně ovládán obsluhou (teleoperace), nebo dokáže jezdit plně autonomně. Díky modulární konstrukci je možné osadit robota různými nástavbami, např. nástavbou pro prodej občerstvení, nástavbou pro čištění veřejných prostranství, či nástavbou dle přání zákazníka. Robot může vozit materiál přímo na podvozku, na který se dají umístit až dvě europalety. Robot má nosnost až 700 kg a maximální rychlost 20 km/h. Samozřejmostí je také úsporný elektrický pohon a olověné či lithium-iontové baterie, díky kterým robot vydrží celodenní provoz na jedno nabití. Kompaktní rozměry (3000x1300 mm) jej předurčují pro provoz v centrech měst a zahuštěných průmyslových a obchodních areálech. Autonomní řízení a veškerá bezpečnost je zajištěna pomocí kombinace kamer, LiDARu a radarů.

07 Automatizované a autonomní systémy řízení

Fleet management systém BringAuto Fleet

Flotilu robotů je možné vzdáleně řídit pomocí aplikace, určovat cíle jednotlivých robotů a sledovat je na mapě. Veškerý software pro správu robotů je open-source, takže je možné jej snadno zaintegrovat do systémů Smart City nebo industriálních parků tak, aby roboty mohly podávat informace o provozu, své vytíženosti či stavu silnic. O pohybu robotů i aktuální situaci ve městě tak může informovat přímo město či majitele průmyslového areálu; naopak robot může být centrálním systémem informován o aktuální situaci a volit jinou cestu. Komunikace robota s centrálním systémem, jeho modularita a elektrický pohon podporují ekologii i efektivitu logistiky celého města či průmyslového areálu.

07 Automatizované a autonomní systémy řízení

Obory vystavovatele

Obor: 07

Automatizované a autonomní systémy řízení

Vývoj autonomních transportních robotů a podpůrných systémů.