CZ

Yunex,s.r.o.

Adresa:
Siemensova 1
155 00 Praha
Česká republika
IČO:
09962638
Telefon:
+420-603291251
Umístění:
PAV A1 / 005
Veletrh:
Future Mobility
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Yunex Traffic je samostatně řízená společnost společnosti Atlantia. Je celosvětovým lídrem v oblasti inteligentních dopravních systémů a nabízí nejširší komplexní portfolio řešení pro adaptivní řízení a správu dopravy, automatizaci dálnic a tunelů, jakož i inteligentní řešení pro V2X a zpoplatnění uživatelů silnic. Vedle technologií řízení dopravy nabízí společnost Yunex Traffic také technologie v oblasti silničního a tunelového osvětlení a elektromobility.

Yunex Traffic má 3100 zaměstnanců a působí ve více než 40 zemích světa. Její řešení inteligentní mobility se v současné době používají ve velkých městech po celém světě, včetně Dubaje, Londýna, Berlína, Bogoty, Miami a Prahy. V České republice se nachází vývojové centrum dopravních technologií a početný obchodní a servisní tým.

Společnost Yunex Traffic úspěšně soustředila své úsilí na pokrytí tří segmentů - hardware, software a služby. Stala se tak jediným dodavatelem, který je schopen splnit všechny hlavní regionální standardy v Evropě, Velké Británii, Asii a Americe. Další informace jsou k dispozici na adrese: www.yunextraffic.com

Produkty vystavovatele

Advaced Perception demonstrátor

07 Automatizované a autonomní systémy řízení

IoT svítidlo veřejného osvětlení

IOT svítidlo Alexia je široce použitelné, energeticky úsporné LED svítidlo, které hledí do budoucnosti. Pro design svítidla jsou charakteristické jemné křivky, hladké linie, přívětivý vzhled a štíhlý design.

Prostřednictvím rozhraní API lze svítidlo připojit online k jakémukoli back office systému, a lze jej tedy ovládat a monitorovat na dálku. Svítidlo obsahuje různé senzory, které přispívají ke snadné instalaci, nízkým nákladům na údržbu a dlouhé životnosti – př. dálková regulace, GPS, monitoring spotřeby energie, akcelerometr, monitoring teploty, apod.

IOT svítidlo Alexia je navíc v námi prezentované verzi Observer vybaveno pokročilým kamerovým systémem s analytikou. Obsahuje 2 kamery s 226° záběrem (113° záběr na kameru). Videostreamy lze ukládat lokálně nebo přenášet prostřednictvím bezdrátového spojení 4G nebo Wi-Fi. S volitelnou integrovanou technologií "Edge computing" lze provádět analýzu videostreamů. Zvukové klipy lze přehrávat pomocí volitelného zvukového reproduktoru. Kamerový doplněk Observer může být dodán jako samostatná kazeta jako doplněk ke stávajícímu svítidlu. Pokud je doplněk Observer potřeba na jiném místě, lze jej snadno přenést na jiné místo na svítidlo stejného typu.

06 Urbanismus, městský mobiliář a infrastruktura

Řadič světelné signalizace

Moderní řadič Sitraffic sX pro řízení světelné signalizace.
Nízká spotřeba elektrické energie díky unikátnímu řešení tzv. 1W technologie.
Vysoká bezpečnost a spolehlivost.
Splňuje požadavky v oblasti kybernetické bezpečnosti dle ISO 27001.
Snadné a bezpečné ovládání prostřednictvím vzdáleného přístupu.
Modulární systém, který lze přizpůsobit konkrétním padavkům zákazníka.

07 Automatizované a autonomní systémy řízení

V2X RSU jednotka

Silniční jednotka RSU2X společnosti Yunex Traffic představuje ústřední rozhraní pro bezdrátovou komunikaci mezi silniční infrastrukturou a palubními jednotkami.
Obousměrná komunikace prostřednictvím RSU umožňuje nejen přenos informací (např. o omezení rychlosti), ale i příjem zpráv v reálném čase. Jednotka RSU2X poskytuje klíčová data pro přesnější přehled o aktuální dopravní situaci, a tím přispívá i k efektivnějšímu řízení dopravy, výraznějšímu poklesu počtu dopravních nehod. Jednotka se vyznačuje vysokou bezpečností a vysokým výpočetním výkonem.

07 Automatizované a autonomní systémy řízení