Základní údaje

gelnaruce.cz

Adresa:
Hybešova 969/19a
602 00, Brno
Česká republika
IČO: 05275687
Telefon: +420-774619889
Umístění:PAV V / 029A, PAV V

Profil

Internetový e-shop, který se specializuje na dezinfekční, hygienické prostředky a antibakteriální gely celosvětové značky Anios. Rychlé a dostupné řešení hygieny rukou v rámci prevence proti bakteriálním a virucidním onemocnění.

Obory vystavovatele

Obor: 23.02 Péče o ruce a nehty

V rámci péče o ruce si na našem e-shopu můžete zakoupit antibakteriální gely celosvětově známé značky Anios. Aniosgel je vyroben především z ethanolu a glycerolu, který je získáván ze surovin rostlinného původu. Tyto látky mu dodávají jeho unikátní vlastnosti. Složení je dermatologicky testováno a je bez přidaných barviv a parfemace. Obsahuje zvláčňující složky a má protizánětlivý i antioxidační účinek. Jeho konzistence nedovoluje samovolné stékání gelu z rukou. Produkty jsou vyráběny se zásadou kosmetické snášenlivosti, jsou vhodné pro citlivou pokožku, kterou zvláčňují a hydratují. Účinnost Aniosgelu proti mikroorganismům je prokázána na 99,9 %. Je vhodný pro každodenní aplikaci a je speciálně vyvinut tak, aby Vaše pokožka dostávala ty správné výživové prvky a nebyla vysušená a podrážděna. Vašim rukám můžete u nás dopřát také výborné krémy na ruce s bambuckým máslem, které jsou zcela bez parabenů. Z hygienických přípravků pak také mýdla na ruce a další dezinfekční a čistící prostředky.

Obor: 28 Zdravý životní styl

Internetový e-shop, který se specializuje na dezinfekční, hygienické prostředky a antibakteriální gely celosvětové značky Anios. Rychlé a dostupné řešení hygieny rukou v rámci prevence proti bakteriálním a virucidním onemocnění. Nedodržování hygieny rukou vede ke vzniku infekcí. Běžné mytí rukou již přestává být dostačující a je proto nutné si ruce dezinfikovat. Především v situacích, kdy není běžná hygiena možná anebo kdy je riziko infekce zvýšeno. Antibakteriální gel Anios je jediný z alkoholových dezinfekčních přípravků na ruce, který se vyrábí z bioetanolu (z cukrové řepy), nevyrábí se z ropy, proto je velmi dobře snášený pokožkou a nedráždí ji.