Základní údaje

CYKLOŠVEC s.r.o

Adresa:
U Hřebčince 2509
397 01, Písek
Česká republika
IČO: 26098199
Telefon: +420-382206450
+420-603879387
Umístění:PAV V / 039

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Firma CYKLOŠVEC vznikla v r.1991 jako maloobchod a velkoobchod s jízdními koly ve Vlašimi, a pak následně i v Písku. Zakladatel Karel Švec a jeho bratr Libor Švec závodili na kole, a tak poznali dobře cyklistický sortiment. Dnes je firma jedním z významných dovozců cyklistického sortimentu do České republiky.

CYKLOŠVEC s r.o. je dovozcem a distributorem řady světových značek do ČR. Provozujeme internetový obchod a prodejny v Písku, ve Vlašimi a v Českých Budějovicích - velkoobchod, maloobchod značek - Galaxy, Stevens, Totem, Kenda, Catlike, Fox Racing Shox, Marzocchi, Deda Elementi, Mud, KMC, Velo, RSP, Sigma Sport, Rodi, Black Jack, Mighty, M-Wave, Ventura, Cyklostar, Roto, Nexelo aj.
Jsme výhradní dovozce do České republiky a autorizovaný servis odpružení Fox Shox a Marzocchi.
Nejvýznamnější v nabídce je vlastní značka kol, elektrokol, odrážedel, koloběžek a dílů Galaxy, německá značka Stevens i elektrokola Totem. Kola Galaxy a Stevens jsou svou kvalitou preferovaná i u několika závodních týmů.

CYKLOŠVEC je spolupořadatelem seriálu MTB maratonů pro širokou veřejnost Galaxy Stevens série. K firmě patří i cyklistický oddíl Galaxy CykloŠvec Stevens. Závodníci oddílu testují nová kola i doplňky, které CykloŠvec dováží a zúčastnili se v minulosti řady závodů v České republice i v zahraničí. Foto a info ze závodů najdete také na www.facebook.com/CYKLOSVEC

Obory vystavovatele

Obor: 01.01 Jízdní kola

Nabízíme značku kol, elektrokol, odrážedel, koloběžek a dílů Galaxy, německou značku Stevens i elektrokola Totem