Základní údaje

BJEŽ | čelenka která drží

Adresa:
Železnobrodská 148/21
197 00, Praha 9
Česká republika
IČO: 03905977
Telefon: +420-733737079
+420-608010167
Umístění:PAV V / 081

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

BJEŽ je (nejen) sportovní čelenka, která neklouže
Sportovní, volnočasové, elegantní i slavnostní – takové jsou čelenky BJEŽ. Vyrábíme je pro tebe v různých variantách: od úzkých po široké, nastavitelné nebo elastické, barevné, třpytivé i nenápadné. Prostě tak, aby si každá z vás mohla vybrat přesně tu svou.

Ačkoliv většina našich čelenek je určená pro zkrocení dámských hřív, nezapomínáme ani na muže – třeba široké zimní čelenky zahřejí každé uši bez rozdílu! Ani děti nepřijdou zkrátka. Taková dinosauří nebo zvířecí čelenka potěší každého malého nezbedu.

BJEŽ je řešení, které tak dlouho hledáš. Čelenka drží na místě, neklouže a 100% plní svůj úkol.

Obory vystavovatele

Obor: 09 Oblečení, obuv a doplňky pro sport a volný čas

BJEŽ je (nejen) sportovní čelenka, která neklouže Sportovní, volnočasové, elegantní i slavnostní – takové jsou čelenky BJEŽ. Vyrábíme je pro tebe v různých variantách: od úzkých po široké, nastavitelné nebo elastické, barevné, třpytivé i nenápadné. Prostě tak, aby si každá z vás mohla vybrat přesně tu svou. Ačkoliv většina našich čelenek je určená pro zkrocení dámských hřív, nezapomínáme ani na muže – třeba široké zimní čelenky zahřejí každé uši bez rozdílu! Ani děti nepřijdou zkrátka. Taková dinosauří nebo zvířecí čelenka potěší každého malého nezbedu. BJEŽ je řešení, které tak dlouho hledáš. Čelenka drží na místě, neklouže a 100% plní svůj úkol.

Obor: 12 Vybavení a potřeby pro běh

BJEŽ: nejen sportovní čelenka, která neklouže Sportovní, volnočasové, elegantní i slavnostní – takové jsou čelenky BJEŽ. Vyrábíme je pro tebe v různých variantách: od úzkých po široké, nastavitelné nebo elastické, barevné, třpytivé i nenápadné. Prostě tak, aby si každá z vás mohla vybrat přesně tu svou. Ačkoliv většina našich čelenek je určená pro zkrocení dámských hřív, nezapomínáme ani na muže – třeba široké zimní čelenky zahřejí každé uši bez rozdílu! Ani děti nepřijdou zkrátka. Taková dinosauří nebo zvířecí čelenka potěší každého malého nezbedu. BJEŽ je řešení, které tak dlouho hledáš. Čelenka drží na místě, neklouže a 100% plní svůj úkol.