Základní údaje

vanBOX

Adresa:
U zahrádkářské kolonie 462
142 00, Praha 4
Česká republika
IČO: 27651444
Telefon: +420-776810018
Umístění:PAV P / 044

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

VanBOX je oddělenou výrobou firmy VacuClean s.r.o. Jedná se ryze o českou, rodinnou firmu, která je na trhu déle než 25 let.

VanBOX vyvíjí a vyrábí vyjímatelné vestavby, jejichž rychlou a snadnou instalací změníte JAKÝKOLIV dodávkový vůz na kempingový vůz ... snadno a rychle!

Vestavba je vhodná pro majitele/uživatele dodávkových vozů, kteří jej chtějí používat nejen na práci, ale i na bydlení během své rekreace.

Vestavby jsou konstruovány jako STAVEBNICE => mnoho variant provedení (různá výška skříněk; libovolné rozměry a tvary postele s matrací pro příčné nebo podélné spaní; skládací verze; různé výšky zásuvek; skříňka přístupná otevřením zadních dveří vozu nebo z vnitřku vozu nebo z obou stran; libovolně umístěná pracovní plocha, dřez a vařič; vyjímatelný stůl a lavice; prostor pro lednici a pro kanystr s vodou).

Doba montáže nepřesáhne 20 minut (v jednom člověku) ani v nejrozsáhlejším provedení. Nejtěžší prvek má cca 20kg

Produkty vystavovatele

FIAT Ducato

FIAT Ducato

Výška 84 cm; odnímací stůl: Pokud je stůl připojen k posteli, vznikne lůžko s matrací 180x180 cm. Pokud je odpojen, zbylá matrace má rozměry 180x120 cm a je možno na ni ležet napříč vozidla. Při připojeném stolu je možné otevírat všechny zásuvky kromě nejvýše umístěných. Zezadu vozidla je úložný prostor 60 cm hluboký a 84 cm vysoký.

Výška 84 cm; dlouhá postel: Dlouhá postel je navržena pro spaní napříč vozidla. Vlastní matrace má rozměry 180x145 cm. Zezadu vozidla je úložný prostor 90 cm hluboký a 84 cm vysoký.
V případě palandy je dolní postel 42 cm vysoko a je umístěna na 2 skříňkách s mezikusem. Na jedné skřínce je umístěn speciální korpus, který vytvoří horní postel. Dolní postel je určena pro podélné spaní a má délku 180 cm, šířku v oblasti ramen 170 cm a cca od kolen níže 113 cm. Horní postel je určena pro příčné spaní a má rozměry 180x120 cm.

Výška 102 cm; dlouhá postel: Dlouhá postel je navržena pro spaní napříč vozidla. Vlastní matrace má rozměry 180x145 cm. Zezadu vozidla je úložný prostor 95 cm hluboký a 102 cm vysoký.

Výška 60 cm; skládací verze: Postel je navržena pro spaní podélně i napříč vozidla. Vlastní matrace má rozměry 180x180 cm. Z vnitřního prostoru vozidla je úložný prostor 120 cm hluboký a 60 cm vysoký. Vestavbu je možno instalovat za druhou řadu sedaček.

Vyjímatelná vestavba

Obory vystavovatele

Obor: 02.99 Obytné automobily jiné

VanBOX vyvíjí a vyrábí vyjímatelné vestavby, jejichž rychlou a snadnou instalací změníte JAKÝKOLIV dodávkový vůz na kempingový vůz ... snadno a rychle! Vestavba je vhodná pro majitele/uživatele dodávkových vozů, kteří jej chtějí používat nejen na práci, ale i na bydlení během své rekreace. Vestavby jsou konstruovány jako STAVEBNICE => mnoho variant provedení (různá výška skříněk; libovolné rozměry a tvary postele s matrací pro příčné nebo podélné spaní; skládací verze; různé výšky zásuvek; skříňka přístupná otevřením zadních dveří vozu nebo z vnitřku vozu nebo z obou stran; libovolně umístěná pracovní plocha, dřez a vařič; vyjímatelný stůl a lavice; prostor pro lednici a pro kanystr s vodou). Doba montáže nepřesáhne 20 minut (v jednom člověku) ani v nejrozsáhlejším provedení. Nejtěžší prvek má cca 20kg.

Obor: 03.02 Nábytek

Obor: 03.03 Kuchyňky

Obor: 03.04 Postele