Základní údaje

Schluga GmbH

Adresa:
Vellach 15
9620, Hermagor - Pressegger See
Rakousko
IČO: 26289205
Telefon: +43-42822051
Umístění:PAV P / 028

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

ČISTÝ POŽITEK Z DOVOLENÉ - Na jihu Rakouska, jen pár kilometrů od italských hranic, najdete naše kempy a rekreační parky v Hermagoru u jezera Pressegger See v Korutanech.
Vydejte se s námi na cestu objevů a najdete to, co jste vždycky chtěli najít: středomořské klima, hory a jezera, zasněné vesnice, autentické hostince a horské chaty. Pro aktivní turisty je v našem regionu téměř neomezená nabídka na trávení volného času. Ale i t, kteří si chtějí odpočinout, u nás najdou komplexní program pro relaxaci a odpočinek v našem wellness centru, v našem AlpinSPA a to po celý rok!

Dokonce i v zimě nabízí Gailtal spoustu příležitostí, jak si dovolenou opravdu užít: od "klasického" zimního dne na svazích Nassfeldu, po bruslení na jezeře Pressegger See nebo při stavění sněhuláka se svými dětmi v našem kempu. Garantujeme pro každého něco!
Pokud chcete strávit volný čas v přírodě, zapomenout na každodenní stres, nabízí ideální atmosféru zasněžená krajina kolem našich kempů; ať už jdete na procházku pěšky nebo na sněžnicích.
Největší, nejrůznorodější a nejmodernější lyžařské středisko Nassfeld v Korutanech se nachází jen pár minut autem od našeho kempu (8 km).
Čeká na Vás více než 110 km dokonale upravených sjezdovek, které jsou vhodné pro celou rodinu a plně vybavené zasněžovací technikou, které Vám zajistí nezapomenutelné lyžování v Karnských Alpách.
"Millennium Express" je vzdálen asi 10 minut od našeho kempu - přímo a zdarma snadno dostupný autobusovou dopravou z kempu. Dráha Vás za pouhých 20 minut doveze přes 6 000 metrů a 1300 metrů nad mořem pohodlně až na vrchol.
V lednu a únoru se jednou týdně (každou sobotu) koná noční lyžování: Ideální příležitost k regeneraci během dne v našem AlpinSPA a večer se nebezpečnou rychlostí prohánět na svazích.

Rodina Schluga a tým se těší na své hosty, kteří se vracejí po mnoho let a všechny, kteří chtějí znovu objevit SCHLUGA - camp, mobilní domy, apartmány.

Certifikáty

ADAC Superplatz 2019
ANWB Top 2019
DCC Europapreis

Produkty vystavovatele

Schluga Camping, Mobilehomes, Apartments

Schluga Camping, Mobilehomes, Apartments

Obory vystavovatele

Obor: 05 Kempy a vybavení kempů

ČISTÝ POŽITEK Z DOVOLENÉ Na jihu Rakouska, jen pár kilometrů od italských hranic, najdete naše kempy a rekreační parky v Hermagoru u jezera Pressegger See v Korutanech. Vydejte se s námi na cestu objevů a najdete to, co jste vždycky chtěli najít: středomořské klima, hory a jezera, zasněné vesnice, autentické hostince a horské chaty. Pro aktivní turisty je v našem regionu téměř neomezená nabídka na trávení volného času. Ale i t, kteří si chtějí odpočinout, u nás najdou komplexní program pro relaxaci a odpočinek v našem wellness centru, v našem AlpinSPA a to po celý rok!