EN

Vansafe - Rentsafe z.s

Address:
Na Žvahově 401/22
142 00 Praha 5
Czech Republic
ID.NO.:
08809682
Phone:
+420-723025025
Location:
PAV P / 022
Trade fair:
Caravaning
Click on a highlighted pavilion to display the stand-location.

Profil

Nezávislá platforma se specializuje na unikátní pojištění a asistenční služby na míru pro obytná auta a karavany. Pojištěním zabývá mnoho let a stojí také za úspěšnými produkty pro půjčovny obytných aut a jejich klienty. Tým Vansafe se věnuje i vzdělávání karavanistů a provozuje blog plný rad, tipů a článků o karavaningu a cestování. Pojištění a další produkty ušité na míru jachtařům nabízí na sesterské platformě Boatsafe.

Exhibitor's products

Pojištění obytných aut a karavanů

Sami cestujeme a víme, že na dovolené s obytným autem se může stát doslova cokoliv. A proto jsme připravili exkluzivně pojištění ušité na míru vlastníkům obytných vozidel, které na českém trhu chybělo. Své pojištění si seskládáte jako stavebnici a online. Kromě nezbytného povinného ručení se určitě vyplatí myslet na havarijní pojištění, případně na doplňkové připojištění. Tak budete bezpečně krytí nejen při nehodě, krádeži, vandalismu, ale i při nejrůznějších poruchách nebo problémech, které vám mohou cestování snadno a rychle pokazit.

06 Services

Campers Club - asistence pro obytná auta

Unikátní asistence vytvořená speciálně na míru pro obytná auta a karavany ve spolupráci s Global Assistance. Tým patří ke špičce v oboru a funguje v režimu 24/7. Disponuje předem parametry vozidla, proto bez průtahů vyráží adekvátní pomoc a technika. Členové klubu mohou využít i náhradní obytné auto až na 14 dní ve stejné kategorii jako je to jejich a nemusí tak ukončovat dovolenou předčasně nebo řešit odvoz výbavy a posádky.

06 Services

Cestovní pojištění a pojištění storna

Cestovní pojištění Vansafe jsme vyvinuli speciálně pro cesty obytným autem. Pomůže vám při úhradě léčebných nákladů až do plného limitu (při nemoci i úrazu), a součástí je i pojištění odpovědnosti, pojištění cestovních dokladů, jízdních kol (i na nosiči), elektroniky a dalších věcí, která na cestách přijdou rozhodně vhod. Můžete si ho zvolit i v celoroční variantě a využít ho i při cestách na hory či při poznávacích zájezdech. Na výběr jsou dokonce dvě varianty limitu léčebných výloh. Pojisti si můžete i storno poplatek v případě obytného auta z půjčovny.

06 Services

Pojištění kauce skládané při pronájmu

Pojištění vám pomůže s úhradou škody na voze nebo jeho interiéru a při odcizení nebo poničení vybavení (venkovní markýza, stolky...). Kryje i vaši spoluúčast z havarijního pojištění. Širší varianta krytí Premium navíc kryje náklady na ztrátu klíčů od vozidla, poškození disků nebo pneumatik, záměnu paliv a provozních kapalin, i spoluúčast z havarijního pojištění nad rámec kauce (do limitu 150 000 Kč). A také újmu pronajímateli, pokud kvůli škodě nemůže obytné vozidlo dál pronajmout.

06 Services

Exhibitor's product categories

Product categorie: 06

Services

Pojištění obytných aut a karavanů, technická asistenční služba, cestovní pojištění, pojištění kauce a storna.