CZ

König Surf s.r.o.

Adresa:
Těšínská 14
312 00 Plzeň
Česká republika
IČO:
25208730
Telefon:
+420-377262180
+420-377262003
E-mail:
Umístění:
PAV P / 050
Veletrh:
Caravaning

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Firma König surf, s.r.o. presentuje na veletrhu produkty svého technického krejčovství. Dílna je vybavena pro šití tenkých i silně polstrovaných výrobků. Již více než dvacet let se zabýváme šitím přesných doplňků pro caravaning. Jde hlavně o izolační kabáty na přední část vozidla, ať už jde o dodávkovou karoserii, integrály, nebo obytné přívěsy. Šijeme izolační kryty bočních i střešních oken, včetně čelních lichoběžníkových. Velkou část výroby tvoří „izolační dělící přepážky“ mezi kabinu řidiče a obytný prostor, používané hlavně ve vozech s alkovnou, tam, kde se kabina nevyužívá k bydlení. Díky tomu se výrazně sníží spotřeba plynu na vytápění a zvýší se tepelný komfort. Na dlouhodobé bydlení v zimě děláme i izolaci celého podvozku. Jako ochranu pneu před sluncem doporučujeme naše kryty pneu.
Zákazníci s dodávkovými vozy znají naše „teplá záda“, tedy izolační stěny u zadních, případně bočních dveří, díky nimž se minimalizují ztráty tepla po otevření dveří. Kromě přesných vnitřních stínidel na všechna okna šijeme i kapsáře k zavěšení do oken, velmi žádané je i naše řešení zateplení vyklápěcí stanové střechy dodávek.
Krejčovna se kromě caravaningu zabývá šitím mnoha druhů výrobků pro sport i jiná odvětví, jde hlavně o obaly lodí, surfů, nábytku, hudebních nástrojů a elektroniky.
Kromě šití se zabýváme prodejem manipulačních vozíků Eckla, které uvítá každý karavanista na pohodlnou obsluhu vozu, tedy transport kanystrů, odpadní nádrže, velký nákup, nebo na pohodlné posezení u vody.

Produkty vystavovatele

Termoizolační přepážky a dělící stěny

Oddělit kabinu od obytného prostoru je nejúčinnější a nejlepší řešení, jak zajistit teplo a pohodu ve voze. Přepážka nikde nepřekáží, snadno se ovládá z obou stran, kabina zůstane studená, ušetříte za topení, protože vytápíte mnohem menší prostor a zepředu netáhne na nohy.<br /> Za celou dobu našeho šití jsme nepoužili ani jeden střih na přepážku vícekrát, protože každá nástavba je jiná, každý zákazník má jiné potřeby, nezáleží na podvozku, ani na nástavbě. Přepážky šijeme nejraději na přistavená vozidla, na místě domluvíme uchycení, barvu, sílu izolace, orientace prostupu, tvar přepážky detailně naměříme, aby přesně opsal průchod do kabiny a nikde netáhlo. Polotovar vyzkoušíme a pak dílo dokončíme. <br /> Pokud jste opravdu z dálky a troufnete si vzít odpovědnost za střih na sebe, můžete zhotovit výkres, vymyslet detaily, rozkreslit uchycení, případně udělat celý střih i se zipem a poslat to k nám v obálce. Před tím nás prosím kontaktujte.

03 Komponenty, příslušenství a vybavení obytných přívěsů a auto

Vnější izolace kabiny obytného vozu

Horní část kabátu je vyrobena z pěny 8mm silné, kterou z jedné strany kryje pevná nakašírovaná POE folie a z druhé strany je zrcadlová reflexní folie. Sendvič je po sešití olemován silnou lemovkou, rohy vyztužené zatřenou plachtovinou.<br /> Spodní díl je z pěny o síle 3 mm folie POE spolu s reflexní folií a k hornímu dílu se připne pomocí tří rozevíracích zipů. Tím lze používat vrchní část samostatně, například v letním období.<br /> K uchycení jsou velké a malé přísavky, magnety, úchyty Tenax, řeší se individuálně podle vozidla.<br /> Izolaci dodáváme v šusťákovém pytli.

03 Komponenty, příslušenství a vybavení obytných přívěsů a auto

Vnitřní izolace automobilu

Clony jsou zhotoveny ze 7mm silné pěny, se stříbrnou reflexní folií z jedné strany a bílou pevnou podšívkou z druhé strany. Okraje jsou pevně olemovány popruhem. Izolační clony se na okna připevňují přísavkami, tato konstrukce umožňuje otáčet stínidla stříbrnou stranou ven nebo dovnitř. Na přání vyrábíme i clony s magnety pro uchycení na oplechované okraje oken.<br /> Skladem je velké množství střihů na různá vozidla, od veteránů po aktuální modely, většinou na všechna skla kolem dokola. Každý rok připravujeme nové modely podle zájmu zákazníků. ,Dokážeme i zhotovit stínidla na počkání pro ty, kteří k nám po objednání přijedou se svým vozem do Plzně.

03 Komponenty, příslušenství a vybavení obytných přívěsů a auto

Obory vystavovatele

Obor: 03

Komponenty, příslušenství a vybavení obytných přívěsů a auto

Zakázkové technické krejčovství