Základní údaje

Karavanem do světa s.r.o.

Adresa:
Provazníkova 59
613 00, Brno
Česká republika
IČO: 04561791
Telefon: +420-608174749
Umístění:PAV P / 042

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

Brněnská půjčovna karavanů a obytných vozů „Karavanem do světa“ je rodinná firma, která vznikla z nadšení majitelů půjčovny pro nezávislé cestování. Sami jsme před 8 lety vyzkoušeli dovolenou s obytným vozem a od té doby střídáme karavan nebo obytné auto, podle toho jaký je cíl naší cesty. Věřte, že bylo velmi snadné podlehnout kouzlu naprosté volnosti, nezávislosti a komfortnosti tohoto způsobu cestování.

Půjčovna „Karavanem do světa“ funguje již čtvrtým rokem a dle ohlasu našich spokojených zákazníků můžeme říct, že funguje úspěšně. Aktuálně jsme největší půjčovnou v Brně a okolí.

Co u nás oceníte:

vysokou kvalitu a čistotu vozového parku (stáří max. do 3 let)
nadstandardní vybavení všech vozů
možnost půjčení na libovolný počet dní
neomezený počet kilometrů
možnost prohlídky vybraného vozu před složením rezervační zálohy
široký sortiment příslušenství k pronájmu
osobní přístup, pružnost v jednání a ochotu vyhovět přáním a potřebám zákazníků
celoroční provoz
věrnostní slevy a akční nabídky
poradenský servis

Našim cílem je zprostředkovat Vám nezapomenutelné chvíle poznání i odpočinku v našich karavanech nebo obytných vozech a podle toho ke své práci přistupujeme.

Nově také nabízíme prodej karavanů a obytných vozů. Získali jsme zastoupení českých značek KRS a Citycaravans. Pro tyto značky také zajišťujeme servis.

Obory vystavovatele

Obor: 01.05 Přívěsy pro sport a volný čas

Od českého výrobce karavanů CityCaravans vystavíme druhý nejmenší sériově vyráběný karavan v Evropě model C 2 Sport - v něm se pohodlně vyspí 2 dospělí, tento model doznal v tomto roce velkých konstrukčních změn a inovací. Další nejvíce vyráběný model C 5 Trend a větší model C 8 Prestige pro rodinu s inovacemi pro rok 2018. Tento výrobce klade důraz na zachování maximální celkové hmotnosti karavanů do 750 kg a samozřejmě využívá dražší výrobní technologii hliníkových konstrukcí (Woodfree), která odolá vodě a hnilobě včetně pevné nábytkové překližky než u klasicky levných vyráběných karavanů a tím i po několika letech neztratí na prodejní bazarové ceně. Představíme i první v Česku vyráběné namontované a funkční plynové topení od výrobce MEVA a to s výkonem 1 kW a 1,45 kW až do vytápěného objemu 20 m3 s nízkou spotřebou plynu Propan-Butan (v zimě použitelný Propan). Český výrobce používá jednoznačný slogan “karavan pro každého”, kde i představy kupujícího se realizují ve skutečnost v rámci Evropské homologaci vozidel, technických možností a ručního zpracování výrobků. U tohoto výrobce si karavan z několika možných modelů a variant poskládáte jen a jen pro Vaši konkrétní potřebu karavaningu i dalšího sport. využití.

Obor: 02.01 Obytné automobily

Historie značky KRS V roce 1999 se začala psát historie značky KRS, kdy bylo vyrobeno 1. obytné vozidlo na podvozku užitkového vozu furgonového typu. Od té doby bylo značkou KRS označeno více než 800 vyrobených vozidel , čímž se zařadila mezi plnohodnotné producenty obytných vozů. Obytná vozidla KRS si našla své zákazníky v Čechách, Německu, Itálii, Švýcarsku, Rakousku, Ruska a v dalších zemích. Tradice a zkušenosti z praxe již od roku 1999 jsou využívány při stavbě každého vozidla. Více i na www.krs.cz a Facebookovém profilu výrobce KPS Automobile.

Obor: 02.99 Obytné automobily jiné

„Toulky s Charleym@na vozíku“ První plně bezbariérový obytňák v Evropě. Náš Charley umí s plným komfortem vozit vozíčkáře; mohou auto také řídit. Charley umožňuje zastavit tam, kde se posádce líbí. Nemusí hledat a hlídat, kde jsou v hotelu schody a jestli do bezbariérového pokoje nevedou 4 schody. Rodina může na dovolenou kamkoli a spolu. A kluk může pozvat na dovolenou holku na vozejku; nebo si udělají holky vlastní road movie a někoho potkají – a třeba s ním pak i zůstanou. John Steinbeck procestoval v upraveném obytňáčku Rosinanta v šedesátých letech celé USA. Povídal si při tom s francouzským pudlem Charleym a lidmi u silnic. Pak o tom napsal slavný román.Tento román se stal inspirací Leoši Fučíkovi, při stavbě tohoto obytného vozu.

Obor: 06.01 Pronájem

Brněnská půjčovna karavanů a obytných vozů „Karavanem do světa“ je rodinná firma, která vznikla z nadšení majitelů půjčovny pro nezávislé cestování. Sami jsme před 8 lety vyzkoušeli dovolenou s obytným vozem a od té doby střídáme karavan nebo obytné auto, podle toho jaký je cíl naší cesty. Věřte, že bylo velmi snadné podlehnout kouzlu naprosté volnosti, nezávislosti a komfortnosti tohoto způsobu cestování. Půjčovna „Karavanem do světa“ funguje již čtvrtým rokem a dle ohlasu našich spokojených zákazníků můžeme říct, že funguje úspěšně. Co u nás oceníte: vysokou kvalitu a čistotu vozového parku (stáří max. do 3 let) nadstandardní vybavení všech vozů možnost půjčení na libovolný počet dní neomezený počet kilometrů možnost prohlídky vybraného vozu před složením rezervační zálohy široký sortiment příslušenství k pronájmu osobní přístup, pružnost v jednání a ochotu vyhovět přáním a potřebám zákazníků celoroční provoz věrnostní slevy a akční nabídky poradenský servis Našim cílem je zprostředkovat Vám nezapomenutelné chvíle poznání i odpočinku v našich karavanech nebo obytných vozech a podle toho ke své práci přistupujeme. Těšíme se na Vás.

Obor: 06.99 Služby jiné

Pro karavanisty zajištějeme i další služby: - prodej čistého propanu od společnosti Primagas. Standardně máme celoročně skladem 10kg láhve. - servis - exteriérové a interiérové čistění vozu, včetně desinfekce vody