CZ

Jan a Vít

Adresa:
Nová Skotňa 404
738 01 Frýdek Místek ,Staré Město
Česká republika
IČO:
07566972
Telefon:
+420-732833492
Umístění:
VP P / 004
Veletrh:
Caravaning

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Jsme malá rodinná firma, karavaning máme v krvi, je to jeden z našich koníčků. S půjčovnou jsme začali v roce 2008, kdy jsme nabízeli dva vozy, postupně jsme vozila přikupovali a měnili. Standartně nyní máme v nabídce čtyři vozy, v letošním roce to jsou obytné dodávky s novými vestavbami. Naší snahou je poskytovat jen ty nejlepší služby.Naše vestavby proto respektují požadavky na maximální pohodlí, doložitelnost, ekonomiku provozu, Vaše koníčky a potřeby.

Vozidla pro Vás připravujeme dle našich a Vašich zkušeností, dle nejlepšího vědomí a svědomí. S Polskými, Slovenskými a Českými výrobci se tak aktivně podílíme na výrobě obytných vestaveb do nových i starších dodávek. Od roku 2021 takové auta také prodáváme.

Produkty vystavovatele

LUB line Obytný automobil

Katherine 636+ : Peugeot 2,2HDI r.v. 2017, velikost L4H3 s novou obytnou vestavbou Nadstardantní výbava automobilu Led dení svícení, digitální automatická klimatizace, příplatkové rádio s couvací kamerou a navigací, kožený volant a řadící páka, tempomat, couvací senzory, hlídaní jízdních pruhů, senzor deště tažné zařízení 3000kg, Plnohodnotná luxuní obytná vestavba pro čtyři dospělé osoby, nadstandartní výbava: dvě samostatné posuvné a polohovatelné sedačky v druhé řadě ISOFIX lednice kompresorová 80litrů nádrž čistá voda 110 litrů, odpadní 90 litrů baterie gelová trakčí 100Ah, solární panely 240w venkovní světlo, markýza Fiamma 45+ 4 metry, plná záruka na vůz i vestavbu!

02.03 Individuální nástavby

Obory vystavovatele

Obor: 02.03

Individuální nástavby

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá vestavbami do dodávek na platformě Ducato/Boxer/Jumper. V největší specifikaci L4H3, který je náš bestseller, máme zajištěné pohodlné spaní pro 4 osoby. Zároveň jsme schopni vytvořit vestavbu také do menších vozidel pouze pro 3 až 2 osoby. Také se zabýváme vestavbami do Merecedesu Vito pro dvě osoby na spaní, čtyři na jízdu.