CZ

EQUILIBRIA, s.r.o.

Adresa:
Textilná 4
040 12 Košice
Slovensko
IČO:
36582051
Telefon:
+421-909186702
Umístění:
PAV P / 031
Veletrh:
Caravaning

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Nakladatelství EQUILIBRIA bylo založeno v roce 2004 a věnuje se vydávání původní české, slovenské a překladové literatury a beletrie. Mezi naše oblíbené tituly patří především technická a lékařská literatura, ale také literatura pro děti.

Knihy, které vydáváme, pečlivě vybíráme nejen podle potřeb trhu, tedy podle zájmu čtenářů, ale především podle jejich originality, jedinečnosti, tedy podle toho, co mohou nabídnout navíc oproti jiným knihám. Mnohokrát se pouštíme do projektů, které jsou určeny užšímu spektru čtenářů. Vážíme si hodnotné literatury a snažíme se naše čtenáře obohatit, pomoci jim vnímat svět z jiné perspektivy, než je běžné.

Produkty vystavovatele

Obytné auto CZ - Praktická příručka karavanisty

Také vás už napadlo využít na cestování a trávení volného času obytné auto? Pokud s tímto typem cestování dosud zkušenosti nemáte, pak je tato kniha ve správných rukou. <br /> <br /> Provede vás základními informacemi o různých typech, modelech a možnostech obytných aut. Ozřejmí, co lze od obytného auta očekávat, jakou výbavu můžeme do něj namontovat a jak ji používat. Poradí s drobnými technickými poruchami na cestách a rovněž i s povinnou výbavou na cesty karavanem.<br /> <br /> Stručné itineráře z cest mohou být inspirací i povzbuzením, kam lze všude cestovat a co všechno lze s obytným autem zažít. Autor vychází nejen ze svých 20letých zkušeností, ale i z poznatků získaných při zajišťování servisu mnohým obytným autům různých značek.<br /> <br /> Kniha potěší nejen začínající cestovatele, ale i zkušenější karavanisty.<br /> <br /> https://www.iqknihy.sk/eshop/obytne-auto-cz-prakticka-prirucka-karavanisty/p-1279310.xhtml<br /> Slevový kód BRNO 20. Sleva 20% do 31.10.2022

08.01 Odborné knihy

Obory vystavovatele

Obor: 08.01

Odborné knihy