CZ

CK Travel America

Adresa:
Neumannova 1453/20
156 00 Praha 5
Česká republika
IČO:
28564596
Telefon:
+420-723130934
+420-602544883
Umístění:
PAV P / 064A
Veletrh:
Caravaning
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

CK Travel America představí svůj projekt „Karavany v Americe“. CK Travel America již 17 let na českém trhu zajišťuje pronájem obytných vozů v USA a v Kanadě a pro své klienty připravuje zájezdy na míru karavanem. Jsme oficiálním partnerem společnosti Cruise America/Cruise Canada v ČR a SR. Nabízíme pronájem karavanů pro 2 až 7 osob všech kategorií od 12 pronajímatelů, rezervace RV kempů v USA a Kanadě, příparavu itinerářů tras a realizujeme individuální zájezdy na míru do USA a Kanady speciálně připravené pro cesty karavanem.
Hlavní průvodce CK na veletrhu poskytne zasvěcené tipy k pronájmům karavanů, k cestování karavany a ke kempování v těchto destinacích. Podělí se s vámi také o aktuální informace o cestování karavanem po jihozápadě USA v říjnu 2022.

Obory vystavovatele

Obor: 02

Obytné automobily

CK Travel America již 17 let na českém trhu zajišťuje pronájem obytných vozů v USA a v Kanadě a pro své klienty připravuje zájezdy na míru pro cesty karavanem. Jsme oficiálním partnerem společnosti Cruise America/Cruise Canada v ČR a SR. Nabízíme pronájem karavanů pro 2 až 7 osob všech kategorií od 12 pronajímatelů, rezervace RV kempů v USA a Kanadě, příparavu itinerářů tras a realizujeme individuální zájezdy na míru do USA a Kanady speciálně připravené pro cesty karavanem.

Obor: 06

Služby

CK Travel America nabízí zájezdy a služby do USA, Kanady a Mexika se zaměřením na kvalitní průvodcovské služby - 19 let realizujeme zájezdy na míru, máme 28 let zkušeností s cestováním do severní Ameriky. Komplexní nabídka služeb dle přání klientů - skupin i jednotlivců. Vytvoření itineráře trasy, zajištění letenek, pronájem aut, karavanů a motocyklů, rezervace ubytování, kvalitní průvodcovské služby, místní česky mluvící průvodci v hlavních turistických destinacích. Svatební obřady v Las Vegas a na Havajských ostrovech, plavby Karibikem, na Aljašku a na Havajských ostrovech, zajištění lodních trajektů na Aljašce a v západní Kanadě, lyžování v USA a Kanadě. Atraktivní pobytové zájezdy, New York, Las Vegas, Miami, lodge a sruby na Aljašce a v Kanadě, pozorování medvědů, ranče s jízdou na koních, Mayská Riviera, haciendy na Yucatánu...