Základní údaje

CK Travel America

Adresa:
Neumannova 1453/20
156 00, Praha 5
Česká republika
IČO: 28564596
Telefon: +420-723130934
+420-602544883
Umístění:PAV V / 015

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

CK Travel America již více než 15 let zprostředkovává pro své klienty pronájem karavanů v USA a Kanadě a zajišťuje rezervace kempů všech kategorií.
Jsme oficiálním partnerem společnosti Cruise America / Cruise Canada v ČR a SR. Nabízíme pronájem karavanů pro 2 až 7 osob všech kategorií od 12 pronajímatelů a realizujeme individuální zájezdy na míru speciálně připravené pro cesty karavanem.

Produkty vystavovatele

Pronájem obytných aut v USA a Kanadě

Pronájem obytných aut v USA a Kanadě

Cestovní kancelář Travel America představí svůj projekt „Karavany v Americe“. CK Travel America již 15 let na českém trhu zajišťuje pronájem obytných vozů ve Spojených státech Amerických a v Kanadě a pro své klienty připravuje speciální zájezdy pro cesty karavanem. CK Travel America je oficiálním partnerem společnosti Cruise America/Cruise Canada v ČR a SR. Nabízí pronájem karavanů pro 2 až 7 osob všech kategorií od 12 pronajímatelů a realizuje individuální zájezdy na míru speciálně připravené pro cesty karavanem.
Hlavní průvodce CK na veletrhu poskytne zasvěcené tipy k pronájmům karavanů, k cestování karavany a ke kempování v těchto destinacích. Podělí se s vámi také o aktuální informace o cestování karavanem v Kanadě v září 2021.

Obory vystavovatele

Obor: 02 Obytné automobily

Cestovní kancelář Travel America představí svůj projekt „Karavany v Americe“. CK Travel America již 15 let na českém trhu zajišťuje pronájem obytných vozů v USA a v Kanadě a pro své klienty připravuje speciální zájezdy pro cesty karavanem. Hlavní průvodce CK na veletrhu poskytne zasvěcené tipy k pronájmům karavanů, k cestování karavany a ke kempování v těchto destinacích. Podělí se s vámi také o aktuální informace o cestování karavanem v Kanadě v září 2021.
CK Travel America je oficiálním partnerem společnosti Cruise America/Cruise Canada v ČR a SR. Nabízí pronájem karavanů pro 2 až 7 osob všech kategorií od 12 pronajímatelů a realizuje individuální zájezdy na míru do USA a Kanady speciálně připravené pro cesty karavanem.

Obor: 06 Služby

CK Travel America již více než 15 let realizuje pro své klienty, skupiny i jednotlivce, zájezdy na míru do USA, Kanady a Mexika - s průvodcem i bez průvodce. Vycházíme z našich více než 25tiletých zkušeností s cestováním do Severní Ameriky.

Naši specialitou jsou individuální zájezdy na míru bez průvodce do USA a Kanady, zájezdy zaměřené na kvalitní průvodcovské služby do USA, Kanady a Mexika, zájezdy na motorkách s průvodcem v USA a Kanadě a pronájem karavanů a motorek v USA a Kanadě.

https://www.travelamerica.cz
https://www.karavanyvamerice.cz
https://www.motorkyvamerice.cz

https://www.youtube.com/user/TravelAmericaCz
https://www.facebook.com/CK.Travel.America/