CZ

Caravan Centre Moravia, s.r.o.

Adresa:
Kotojedy 56
767 01 Kroměříž
Česká republika
IČO:
27684369
Telefon:
+420-732755522
Umístění:
PAV P / 006
Veletrh:
Caravaning

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Jsme autorizovaný dealer významných výrobců KARAVANŮ a OBYTNÝCH AUT.
Naše rozsáhlá nabídka obsahuje celkem 8 značek (Fendt, Mobilvetta, Laika, Eura Mobil, Etrusco, Forster, McLOUIS a VANTourer), 42 modelových řad, které jsou dispozičně navrženy do více než 200 variant půdorysů. Tímto se řadíme na první místo v ČR.
Zajistíme pro Vás kompletní služby i v oblasti servisu a montáže doplňkové výbavy.
Disponujeme špičkovým týmem, moderním zázemím a vybavením. U nás si vybere opravdu každý.
Prostě "Děláme naši práci kvalitně a rádi!.

Produkty vystavovatele

Etrusco

Obytné vozy Etrusco v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří tak skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení. Značka Etrusco je součástí největšího výrobce karavanů Hymer Group, záruka kvality v krásném moderním designu.

02 Obytné automobily

EURA MOBIL

Obytné vozy Eura Mobil se vyrábějí v Německu, špičková kvalita zpracování, krásný a moderní design se zárukou "Made in Germany". Eura Mobil jsou výjimečně spolehlivé, interiér navozuje příjemnou atmosféru, prvotřídní komfort při cestování.

02 Obytné automobily

FENDT

Nabídka prémiových německých karavanů Fendt s přes 50-ti letou tradicí, v 6-ti modelových řadách a téměř 50-ti půdorysů. S karavanem Fendt se rozhodnete pro maximální funkčnost a dokonalou kvalitu řemeslného zpracování a materiálů.

01 Obytné přívěsy

Forster

Obytné vozy Forster se u karavanistů těší dobrému jménu a nezklame nikoho, kdo touží po cenově dostupném a zároveň nadstandardním obytném voze. Vozy Forster zaujmou především svěžím, dynamickým designem a praktickými detaily.

02 Obytné automobily

LAIKA

Najdete zde jedinečnou kombinaci stylu, pohodlné jízdy a vytříbeného italského designu, to vše v nekonečné řadě modelů a půdorysů všech velikostí a variant.<br /> Dopřejte si jedinečnou dovolenou k krásném prostředí.

02 Obytné automobily

MCLouis

Karoserie obytných vozů McLouis se vyrábí ve specializovaných výrobních odděleních prostřednictvím vysoce přesných průmyslových procesů, které zaručují nejvyšší standardy kvality. Garáž a vnější odkládací přihrádky s McLouis vám umožní vzít si s sebou vše, co na dovolenou potřebujete, aniž byste se museli čehokoli vzdávat. Interiéry McLouis jsou navrženy tak, aby poskytovaly svobodu pohybu luxusního apartmá.

02 Obytné automobily

Mobilvetta

Ikona mezi obytnými vozy v designu, inovacích a italské tradici. Dovolená s Mobilvettou je nezapomenutelným zážitkem, s dokonalostí v estetice a funkčnosti, s italským vkusem a luxusem. Nabídka jedinečných a exkluzivních obytných vozů.

02 Obytné automobily

VANTourer

V karavanové terminologii jim říkáme vestavby. Kompaktní rozměry, moderní design a nadstandardní vybavení jsou hlavními výhodami vestaveb německé značky VANTourer.<br /> Nenápadnost a multifunkční celoroční využití, nejen na dovolenou. <br /> Nechte se podmanit svobodou cestování.

02 Obytné automobily

Obory vystavovatele

Obor: 01

Obytné přívěsy

Nabídka prémiových karavanů Fendt v 6-ti modelových řadách, 33 půdorysů. S karavanem Fendt se rozhodnete pro maximální funkčnost a dokonalou kvalitu řemeslného zpracování a materiálů.

Obor: 02

Obytné automobily

Jsme autorizovaný dealer významných výrobců OBYTNÝCH AUT těchto značek Mobilvetta, Laika, Eura Mobil, Etrusco, Forster, McLOUIS a VANTourer .<br /> Naší vizí je profesionální karavanové centrum ve Zlínském kraji, centrum, které:<br /> - poskytuje velmi kvalitní služby novým i stávajícím zákazníkům,<br /> - plnohodnotně zastupuje renomované německé a italské výrobce karavanů a obytných aut v oblastech prodeje, záručního i pozáručního servisu,<br /> - poskytuje tipy na dovolenou a poradenství všem karavanistům.

Obor: 03

Komponenty, příslušenství a vybavení obytných přívěsů a auto

Vynikající služby díky profesionálnímu týmu<br /> Provádíme servis a odbornou montáž veškerého vybavení a příslušenství karavanů a obytných vozů, včetně montáže plynových, elektrických a elektronických součástek, solárních systémů, satelitní a televizní techniky a řady dalších doplňků. Spoléháme se na širokou škálu vysoce kvalitních produktů od renomovaných dodavatelů. <br /> Abyste si mohli užívat svůj obytný vůz nebo karavan po mnoho let, náš specializovaný servis vám nabízí komplexní údržbu např. inspekci, zkoušky plynu (karavany) a těsnosti, stejně jako opravy, které jsou součástí naší každodenní práce. Kromě toho vám nabízíme instalace všeho druhu a dokončovací komponenty.