CZ

HYKRO s.r.o.

Adresa:
Ořešská 873
155 00 Praha 5 - Řeporyje
Česká republika
IČO:
25764438
Telefon:
+420-244914663
E-mail:
Umístění:
PAV P / 002
Veletrh:
Caravaning
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Patříme mezi největší prodejce karavanů a obytných aut v ČR. V oboru prodeje, půjčování a servisu obytných aut a přívěsů podnikáme od roku 1996. Za tu dobu jsme prodali přes 2000 vozidel a navázali cenné kontakty se všemi významnými výrobci autokaravanů v Evropě.
V naší moderní provozovně v Praze 5 – Řeporyjích si vyberete obytná vozidla značek: Knaus, Weinsberg, Carado, La Strada, Bravia, Tabbert, Hero Camper, T@B, Fendt i premiové KABE. Nově také nabízíme koňské přepravníky značek STX a Careliner.

Přímo na veletrhu budeme vystavovat tato obytná auta: Carado A 464, Carado A 132, Carado V 132, Weinsberg CaraCore 650 MEG, Weinsberg Pepper MB 640 MEG, Kabe TravelMaster Royal 780 LXL, Bravia 599, Hykromobil VW T6 se zvedací střechou

a tyto přívěsy: Knaus Sport 460EU, Knaus Sport 540 UE, Knaus Südwind 540 FDK, Knaus Südwind 500 FU, Weinsberg CaraOne 480 QDK, Weinsberg CaraOne 420 QD, Weinsberg CaraOne 550 QDK, Weinsberg CaraOne 480 EU, Weinsberg CaraOne 450 FU, T@B 320, Kabe Royal 560 XL KS, Kabe Imperial 630 TDL FK KS, Kabe Imperial 780 TDL E8 KS, Tabbert Rossini 620 DM, Tabbert Rossini Finest Edition 450 TD, Fendt Apero 560 SKM, Fendt Bianco Activ 550 SKM

Produkty vystavovatele

Bravia

Bravia mobil je slovinská rodinná firma založená v roce 2005 na bohaté a úspěšné, více než 30leté tradici výroby nádherného nábytku. Prioritami této značky je kvalita, prostornost, praktičnost a pohodlí, zároveň klade důraz na spojení se dřevem a přírodou. Jejich posláním je předělat spolehlivá vozidla renomovaných značek na špičková obytná auta Bravia, navržená, plánovaná a vyrobená s ohledem na potřeby uživatelů, a proto splňující nejvyšší očekávání. Vozy značky Bravia nabízejí a poskytují vše pro bezstarostné a kvalitní trávení volného času — jak v městském prostředí, tak v panenské přírodě.

02 Obytné automobily

Carado

Německý výrobce obytných vozů s vysokou kvalitou zpracování patřící do konsorcia Erwin Hymer Group. Značka využívá zkušenosti, technologie i komponenty vycházející z více než padesátiletých zkušeností z výroby obytných vozidel Hymer. Jedná se o vyšší střední třídu obytných vozů s oblíbenými půdorysy na osvědčených podvozcích Fiat Ducato. Značka nabízí vozy již od 6 m délky až po rodinné alkovnové modely pro 6 osob na spaní i jízdu s celkovou délkou 7,3 m. Velmi oblíbeným modelem je pak varianta s předním stahovacím lůžkem v několika provedeních a různých délkách pro 2 až 5 osob na jízdu. Novinkou jsou integrované vozy a obytné vestavby prodávané pod názvem Carado Vlow.

02 Obytné automobily

Fendt

Fendt Caravan je jeden z nejstarších a největších německých výrobců obytných přívěsů. Karavany této značky jsou dodávány vždy v nejvyšší kvalitě nejen zpracování, ale i komponentů a nábytku. Jak vnitřní, tak i vnější design je na špičkové úrovni. Díky těmto atributům jsou obytné přívěsy Fendt nejprodávanější značkou v Evropě. Snahou výrobce je rozšířit výrobu a uspokojit tak maximální množství zákazníků. Obytné přívěsy této značky jsou ale oblíbeny i v jiných zemích, jako např. Jižní Korea, Austrálie, Čína nebo Izrael a tím jsou požadavky na výrobu stále větší. Pokud si koupíte karavan značky Fendt a budete se o něj řádně starat, bude Vám určitě sloužit mnoho let. Značka Fendt letos opět obsadila první tři místa v kategorii obytných přívěsů za inovativní modely - technologii zpracování, celkovou kvalitu produktů a design.

01 Obytné přívěsy

Kabe

Renomovaná špičková značka švédských karavanů a obytných vozů nejvyšší kvality. Kabe je vrchol komfortu, jedinečnosti, unikátní technologie obytného prostoru a izolace nástavby pro letní i zimní provoz až do teplot mínus 40 stupňů Celsia. Obsáhlá příplatková výbava již v základní ceně všech modelů včetně palubní baterie, zapuštěných oken, čalouněného stropu a další spousty skvělého standardu nejen vozidel ale i klientského přístupu u této jedinečné značky. V nabídce je 116 půdorysů obytných přívěsů, dále polointegrované i intergované vozy nejvyšší kvality, obytná vestavba na podvozku Mercedes Benz včetně verze s pohonem všech kol. Díky důrazu výrobce na kvalitu je produkce vozidel dlouhodobě omezena na optimální počet jednotlivých kusů. Naše společnost Hykro je jediným prodejcem této renomované značky ve střední a východní Evropě.

01 Obytné přívěsy

Knaus

Značka Knaus je jedna z nejstarších německých značek, která vyrábí obytné automobily, obytné přívěsy a obytné vestavby. Výrobce Knaus patří do společnosti Knaus-Tabbert-Group, která v posledních letech neustále zvedá svou produkci obytných vozidel na evropském i mimoevropském trhu. Obytné automobily i obytné přívěsy značky Knaus jsou prezentovány jako střední a vyšší třída a tomu odpovídají i používané nejmodernější technologie, stejně jako základní komponenty. Společnost Knaus-Tabbert má vlastní vývojové středisko a proto se technologie, v závislosti na vývoji, průběžně inovují. Obytné automobily i obytné přívěsy značky Knaus si zachovávají velmi dobrou pozici mezi zákazníky, neboť je tu vždy záruka kvalitního zpracování a spolehlivosti. Zákazník má tak jistotu, že ve vozech Knaus prožije příjemnou a bezstarostnou dovolenou.

02 Obytné automobily

Koňské přepravníky STX

Belgický výrobce koňských přepravníků je na trhu již 35 let a patří mezi nejpopulárnější značky mezi příznivci koní. Nabízí přepravníky jak v provedeních do 3500 kg pro jednoho či dva koně, tak i velké luxusní nákladní vozy pro transport až sedmi koní včetně obytného zázemí posádky. Malé přepravníky vyrábí na podvozcích Renault, Ford a Mercedes. Velké vozy pro koně pak na podvozcích Scania, Mercedes, MAN atd.

Stánek s kempovým příslušenstvím

Jako každý rok se můžete těšit na nepřeberné množství příslušenství z naší prodejny a eshopu. Vybírat budete moci ze stovek produktů jako jsou skleničky, nádobí, schůdky, čerpadla, botičky a mnoho dalšího. Připraveny jsou pro Vás speciální výstavní ceny a také proškolený tým, který bude připraven Vám poradit s jakýmkoliv dotazem. Naši kompletní nabídku produktů naleznete na stránkách https://eshop.hykro.cz/

Těšíme se na Vás!

04 Příslušenství a potřeby pro kempování

T@B

Modelová značka T@B ze skupiny KnausTabbert group nabízí toto kultovní provedení malého obytného přívěsu pro mladší i starší aktivní generaci.

01 Obytné přívěsy

Tabbert

Tabbert je nejvyšší modelovou řadou klasického německého výrobce obytných přívěsů s dlouholetou tradicí. Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou, několika jedinečnými patenty v oboru, v některých zemích jsou tyto karavany využívány k trvalému celoročnímu bydlení. Pro vysokou užitnou hodnotu a vynikající izolaci obytné části je využíváno unikátní spojení stěn a střechy karavanů. Od jiných výrobců se značka odlišuje širokou nabídkou zvýhodněných balíčků - paketů výbavy, rozšířenou škálou příplatkových doplňků a bohatým výběrem půdorysů jednotlivých modelových řad a navíc i oblíbenými akčními modely Finest Edition. Modelových vrcholem značky je jedinečný obytný přívěs Puccini Slide Out s výsuvným bokem a leštěnými nábytky v dekoru Yacht design.

01 Obytné přívěsy

Weinsberg

Weinsberg je dlouholetý německý výrobce obytných vozů, karavanů i obytných vestaveb - dodávek. Značka patří do konsorcia Knaus Tabbert Group, který v posledních letech skokově zvedá své prodeje obytných vozidel na Evropském trhu. V minulosti Weinsberg vyráběl i integrované vozy které jsou však v současné době prodávány pod logem Knaus. Značka Weinsberg se soustřeďuje na střední třídu obytných vozidel a nižší cenovou skupinu. Výrobce využívá nejnovějších technologií skupiny Knaus Tabbert, svá obytná vozidla vyrábí ve třech moderních závodech za použití špičkových NC strojů a moderních výrobních technologií. Záruka na těsnost nástavby je 5 let při pravidelných ročních prohlídkách. Weinsberg je jedna z nejprodávanějších značek na českém trhu, ale vozy se prodávají i v Japonsku, Jižní Koreji, Izraeli a dalších mimoevropských zemích.

02 Obytné automobily