Základní údaje

AZ SERVIS a.s.

Adresa:
Pražáková 69
639 00, Brno
Česká republika
IČO: 25581309
Telefon: +420-513077777
Umístění:PAV P / 047

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

První prodaný automobil od nás vyjel už v roce 1993. Od té doby rukama našich prodejců a techniků prošla řada dalších vozů a my získali dostatek zkušeností, abychom se zařadili mezi špičkové brněnské autosalony. Stali jsme se autorizovaným partnerem prodeje vozidel ŠKODA.

Zároveň jsme neustále zlepšovali naše další služby a jsme autorizovaným servisním partnerem pro vozidla značek ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Už dávno víme, že základem poctivého servisu se spoustou spokojených zákazníků je jít ve službách o krok dál. Proto si u nás můžete dopřát například takový nadstandard jako je odvoz domů zdarma.

Od roku 2013 sídlí náš autosalon v nejvyšší budově České republiky. V brněnské AZ TOWER na vás čeká nejen autosalon ŠKODA, ale také NONSTOP servis. Dodržujeme u nás velmi přísná kritéria na výborný zákaznický přístup, přehlednost prostorů, kvalitu služeb a v neposlední řadě také čistotu linek.

Na veletrhu Caravaning Brno 2018 představujeme vůz ŠKODA KODIAQ, který si poradí s kdejakým břemenem a bude vám skvělým partnerem na cestách.