CZ

SINCLAIR Global Group s.r.o.

Adresa:
Purkyňova 45
612 00 Brno
Česká republika
IČO:
15528383
Telefon:
+420-541590143
+420-541590146
Umístění:
PAV P / 044A
Veletrh:
Caravaning
Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.

Profil

Značka SINCLAIR se soustředí na oblast rezidenčních i průmyslových klimatizací a tepelných čerpadel. Poskytuje širokou nabídku řešení pro klimatizace do bytů, domů i komerčních budov. Díky vysoké pozornosti věnované výzkumu, vývoji, výrobě a následnému testování dosahují výrobky SINCLAIR vysoké spolehlivosti a stávají se tak čím dál oblíbenějšími.

Naší hlavní předností je nabídka kvalitních produktů za příznivé ceny. Cílem značky SINCLAIR je přinášet ekonomická řešení, která jsou zároveň šetrná k životnímu prostředí a zvyšovat tak pohodlí všech, kteří se rozhodnou pro nákup výrobků SINCLAIR, ať už se bude jednat o klimatizaci do domu nebo tepelné čerpadlo.

Produkty vystavovatele

ASV-35AS (WIFI)

Nový ultratenký design vnitřní jednotky, Možnost ovládání přes Wi-Fi, Manuální i dálkové ovládání YAM1F1, Výkonné chlazení, topení a odvlhčování, Tichý chod, Uzavíratelné výstupy vzduchu, Provozní teplota 2–46 °C, Pro střechy o tloušťce 30–80 mm, Napájení 220–240 V / 50 Hz / 1 Ph, Ochrana kompresoru

03 Komponenty, příslušenství a vybavení obytných přívěsů a auto

Značky vystavovatele

SINCLAIR Global Group s.r.o.

www.sinclair-solutions.com

03 Komponenty, příslušenství a vybavení obytných přívěsů a auto

Obory vystavovatele

Obor: 03

Komponenty, příslušenství a vybavení obytných přívěsů a auto

Střešní klimatizace SINCLAIR byly vyvinuty pro použití v obytných vozech či karavanech. Nová vnitřní jednotka překvapí svým ultratenkým designem – šetří tak místo, kterého v karavanu nikdy není nazbyt. Klimatizace disponuje režimy chlazení i topení; své vysněné počasí si tak můžete odvézt s sebou, ať už jedete kamkoli. Klimatizace do karavanu jsou k dispozici ve dvou výkonových variantách. Možností ovládání je hned několik – manuálně, dálkovým ovladačem YAM1F1 ze standardní výbavy nebo pomocí Wi-Fi a vašeho chytrého zařízení. Střešní klimatizace SINCLAIR jsou vhodné do vozů dlouhých až 10 metrů o tloušťce střechy 30–80 mm. Pro snadnější instalaci můžete využít volitelného adaptéru ASV-PA.