Základní údaje

Adventure Centrum - Petr Malý

Adresa:
Mezi Domy 752
252 42, Jesenice u Prahy
Česká republika
IČO: 64377563
Telefon: +420-603415419
Umístění:PAV P / 052

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

TRANSCOOL EC3 - přenosný odpařovací chladič 12V/24V/230V. EC3 je osobní bodový chladič, který poskytuje chladným vzduchem úlevu uživateli - Camper, caravan, boat, tent, tent or car, truck, apod. Extrémě nízký příkon 0,7 - 1,7 amps/h.

Produkty vystavovatele

CasusGrill - Denmark

CasusGrill je ekologický a schopný rozkladu působením mikroorganismů. Balení obsahuje speciální brikety z dřevěného uhlí, lehké izolační lávové kameny a krabici z tenké lepenky s grilovací mřížkou z bambusového dřeva. Gril dokáže po snadném a rychlém zapálení snadno grilovat během 5 minut, a déle než 60 minut udrží žár a pohostíte 4-6 osob. Je lehký, pouze 1kg. Vychází z přírody a znovu se do ní vrací.
CasusGrill s sebou můžete s čistým svědomím vzít téměř kamkoli – na pláž, do parku, na rybářský výlet i horskou túru, na cesty karavanem, obytným autem nebo do kempu, či na dovolenou.
CasusGrill můžete používat celý rok – během chladné zimy při -10 stupních, ve výškách 2000 m nad mořem i v horkém létě na pláži. Neexistuje žádné omezení! Možnost Co-Branding OEM.

GoSun Fusion USA

GoSun Fusion Hybrid je první přenosná, solární + elektrická trouba na světě, která pracuje mimo síť. Tento všestranný sporák je 5x účinnější než tradiční elektrická trouba. Za každého počasí (včetně chladu a mračna) – při rozšíření modelu Fusion + PowerBank GoSun 12V / 150W.
Použití: bez omezení venku i uvnitř, při kempování, obytné auto, lodě, karavan, nouzové události nebo za jízdy v autě při zdroji 12V. Snadno je využijete na zahradě, případně na terase panelového domu nebo při rybaření v pohodlí a bez paliv. Moderní ekologické zdravé a bezpečné vaření, grilování a pečení na sluneční energii a externího 12V zdroje. Použití po celý rok i na sněhu a v mrazech. Využití je opravdu široké.

Transcool 12V-24/230V odpařovací chladič vzduchu

Nový model TRANSCOOL EC3-F PLUS
vašeho, karavanu, obytného vozu, lodě, autostanu, kamionu nebo 4WD i stanu. Jednoduše všude tam, kde potřebujete ochladit. Nevyžaduje žádné řezání, vrtání ani trvalou montáž. Nová modelová řada Transcool EC3-F PLUS je rozšířena o další dva větrací otvory. Je lehký, vysoce účinný 12 / 24 – 230V přenosný odpařovací chladič vzduchu s minimální spotřebou 0,7 A – 1,7 A za hod.

Obory vystavovatele